Met dank aan forumlid Watchit (van wie ik dit horloge ontvangen heb), vandaag de Orient Mako binnengekregen.
Ik was in eerste instantie nog aan “sparen” voor de SKX007 met wat extra’s, maar wou toch even het “goedkope” alternatief proberen. Ik kan niet anders zeggen dan dat ik uitermate prettig verbaasd ben over dit klokje.
Hij voelt behoorlijk solide aan, ligt prettig om de pols, maar is bovenal bijzonder netjes en gedetaileerd afgewerkt. Alleen de bezel draait wat zwaar (kan iemand me vertellen of ik hier iets aan kan doen?)
Deze is zeker erg mooi het is dat ik net een nieuwe aanwinst heb anders was ik zeker voor die van dreski gegaan proficiat en veel draag en kijk plezier toegewenst
Op dit moment zeg ik dat ie voorlopig niet weggaat.
… maar je kent het wel, als de een onderweg is, kijk je al weer uit naar de volgende :D. En de enige manier om deze hobby leuk te houden is af en toe weer iets te verkopen of te ruilen (al dan niet met een kleine bijdrage).