Nieuwe aanwinst, oude aanwinst

Dit is nu al de derde keer dat ik een horloge koop, waarvan ik spijt had dat ik het verkocht had. Deze keer een SKX007, ik had mijn eerste in 2008, heb tussendoor een 009 gehad in 2012 en heb nu deze opgevist van mp voor een mooie prijs (die horloges zijn echt 2x zo duur geworden in 10 jaar tijd!).

Leuke is dat deze saffier heeft en een solid watchadoo band. Garantiebewijs (van Rob!) van 2012 was ook een leuke touch.

Ik ben blij :smile:

Groeten,

Stefan

19 likes

Tof horloge :+1:en veel plezier ermee.

1 like

Mooie SKX en mooie bracelet ook, geniet ervan👍

Gefeliciteerd! Altijd leuk, een 007 met saffier. Ik blijf ze leuker vinden dan de Sumo, Shogun en de Marine Master, ook al weet ik donders goed dat die laatsten op een of andere manier “beter” zijn. De SKX heeft wat.

1 like

Goeie "mods":+1: Veel plezier ermee!

Band staat 'm goed!

Altijd een goede aanwinst die SKX, en ja wie heeft hem niet meerdere malen terug gekocht :slight_smile: Ik denk dat ik hem ook een stuk of 5 keer gehad heb.

Nu een JDM versie met saffier, en die blijft voorlopig.

1 like

Ik ook! :+1:
Gelukkig heb ik hem maar 1 keer gekocht :stuck_out_tongue_winking_eye:

Blijft een must have voor iedereen :wink:

Veel plezier ermee

Die band staat enorm goed bij de skx! Laat de skx nog meer solide ogen!:slight_smile:

Mooie aaanwinst Stefan
Voor het eerst dat ik begin te twijfelen of ik deze band wel echt niet mooi vind.
Hij staat m namelijk erg goed vind ik :+1:

Toevallig dat je dat ook vindt Bos. Ik heb de verkoper aanvankelijk gevraagd of hij het horloge ook head only verkocht omdat ik dacht de band helemaal niks te vinden, de verkoper wilde het horloge alleen incl. band verkopen.
Ik heb eerder een SKX007 en 009 op een solid oyster gehad en vond het meer ingetogen karakter van deze band meer aanspreken dan de aanwezigheid van de watchadoo.

In praktijk is het heel anders, ik denk dat het te maken heeft met de kleinere schakels, die een beetje de zelfde look hebben als de originele jubilee.

Al met al geeft de band het horloge een beetje een vintage-achtige solide gevoel.

Groeten,
Stefan