Nieuwe aanwinst (tu)

Beste allen,

Ik heb hem eigenlijk al een weekje of twee maar ik vind het de moeite toch waard om hem even voor te stellen, simpelweg omdat ik hem zooo mooi vind!

Ik heb hem verkregen via een ruil en ben sindsdien helemaal weg van het horloge. Het gaat om de Prometheus Jellyfish. Ik heb een zwak voor ‘Boutique duikers’ omdat ze vaak heel veel horloge bieden voor het geld. Het zijn vaak robuust gebouwde horloges en gemaakt in een beperkte oplage.

Maar even over de Jelly, het horloge heeft saffierglas, hetzelfde uurwerk als in de Seiko Sumo en het aller gaafste, de indices zijn Tritium buisjes. Wat het voordeel aan Tritium is, wat de meeste hier al wel weten, is dat het niet beïnvloed wordt door licht. Dat kan je ook zien als een nadeel aangezien je Superluminova heel fel kan laten branden door er een lichtbron dichtbij te houden. Echter na een tijdje dooft het uit en zie je dus niks meer in het donker. Erg vervelend. Maarrrr Tritium geeft altijd licht, weliswaar niet zo fel als Superluminova maar het blijft onder elke omstandigheid leesbaar. Ik geloof dat er een chemische radioactieve reactie plaats vindt waarbij zoveel energie vrijkomt dat zich vertaald in licht. Maar op de Jelly passen die Tritium buisjes erg goed en het leuke is dat de 12 uur indice een andere kleur heeft. En dan die prachtige blauwe wijzerplaat met die bezel:} Anyway, veel horloge voor je geld. Ohja, hij is ook nog waterdicht tot 300m :slight_smile: Maar genoeg gepraat, let’s get to the pictures!

En een kleine familie foto:

Bedankt voor het kijken :+

Leuk klok en eentje die je niet iedere dag ziet!(tu) En nog een paar mooie klokken, zie ik. Veel plezier ermee!

Proficiat! En mooi setje.

Gefeliciteerd. Leuke verzameling!

Gefeliciteerd en het is absoluut een heel fijn horloge.
Groetjes van zijn witte neefje:

Gefeliciteerd,ziet er goed uit!

Proficiat…

Ik heb al een aantal jaren de uitvoering met zwarte wijzerplaat en kan hem ook regelmatig met veel plezier dragen…

Mooie blauwe plaat zeg. Proficiat en veel plezier met deze mooie kwal.

Gr, HIER

Leuke klok. Goede ruil gedaan(tu). Die leren band past er trouwens goed bij, ook al hoort ie natuurlijk niet thuis op een duiker. Maar het geeft m een nog stoerdere uitstraling.
Veel plezier ermee.

Gr Wouter

Proficiat!

Gefeliciteerd! Echt een heel mooi horloge.

Groet Tecco

Ja dat klopt, wilde eigenlijk een Isofrane er aan doen maar op een of andere manier kan ik die niet bestellen op bij de horlogebanden specialist.

Mooie klok met tritium gastubes proficiat!

Ik ben hier volgens mij nog geen Prometheus Trireme tegengekomen daar heb ik best trek in eigenlijk.

Vriendelijke groeten.

Noël.