Vandaag kwam ie binnen uit Hongkong met dank aan Andre (dreski) voor de tip.
Mijn nieuwe vakantiewatch de Casio G5600 solar powered. (geen gedoe met batterijwissel)
Hij moest wit zijn,want dan steekt ie in de zomer lekker af bij mijn hopelijk bruine vel:D
Moet de handleiding wel eerst bestuderen,hetgeen een flink karwei is met erg kleine letters.
Dit zijn de fotoos…
Die is altijd goed om in de collectie te hebben. Enne hier nog een tip. Wanneer je het modulenummer op deze site invoert kun je de gebruiksaanwijzing op PDF formaat krijgen. Even uitprinten en dan staat het op A4 formaat, Veel duidelijker en het valt best wel mee hoe veel info het is. http://world.casio.com/wat/download/en/manual/
Veel draagplezier.
Die is altijd goed om in de collectie te hebben.
Enne hier nog een tip. Wanneer je het modulenummer
op deze site invoert kun je de gebruiksaanwijzing
op PDF formaat krijgen. Even uitprinten en dan
staat het op A4 formaat, Veel duidelijker en het
valt best wel mee hoe veel info het is. http://world.casio.com/wat/download/en/manual/
Veel draagplezier.
Die 5600-modellen zijn natuurlijk de oer-G-Shocks! Zelf zou ik 'm nooit in het wit nemen (graag iets donkers), maar met een dergelijk horloge ga je altijd goed.
Veel plezier ermee! (tu)
Ziet er goed uit, deze ongerepte witte tijdverkenner.
Je vakantie zal zich kunnen verheugen om de hoogste toppen te bereiken, de diepste dalen te trotseren,
of de avondzon in de zee zien zakken.
Hee die heb ik ook, in een ander kleurtje. Gekocht voor zwemmen, vakantie, sport etc. Maar uiteindelijk draag ik hem veeeel vaker. Je zal er veel plezier van hebben! En wit staat ´m ook goed(tu)
Hee die heb ik ook, in een ander kleurtje. Gekocht
voor zwemmen, vakantie, sport etc. Maar
uiteindelijk draag ik hem veeeel vaker. Je zal er
veel plezier van hebben! En wit staat ´m ook
goed(tu)
Ik betrap me er ook altijd op dat ik even snel een Casio omsla. Vooral in de zomer is een G-Shock heerlijk. Voordeel is ook dat de verzameling Zwitserse uurwerken hierdoor nog mooier blijft.