
Via ruil verkregen, nieuw in de doos. Erg leuk vintage model.
De AVI 8. Wilde het gewoon even delen met jullie.

Via ruil verkregen, nieuw in de doos. Erg leuk vintage model.
De AVI 8. Wilde het gewoon even delen met jullie.
Leuk ding! Heb nog getwijfeld bij de plakmerkenspecialist of ik hem zou bestellen, maar toch maar niet gedaan. Wel een gaaf klokje, ik ben benieuwd naar je ervaringen ermee 
Veel plezier ervan!
Mooi klokje! Leuk detail, de 0 op twaalf uur. Geniet er van!
Hoi Nick
Plakmerkspecialist??? Is voor mijn doen toch een redelijk prijzig horloge of niet.
listprice volgens avi site 470.
Hoi Nick
Plakmerkspecialist??? Is voor mijn doen toch een
redelijk prijzig horloge of niet.
listprice volgens avi site 470.
Ja de plakmerkenspecialist wiens naam niet genoemd mag worden op het forum, waar ze een tijdje terug ook de Deep Blue sea ram hadden, 'horlogevandaag’
Daar komt Avi-8 regelmatig ook voorbij, kosten daar zo’n 100 euro uit m’n hoofd, sommige iets meer, sommige modellen iets minder.
Deze wat minder, een week of drie geleden.
Zier er goed uit, op die lederen nato.
Ik heb ze daar ook met regelmaat voorbij zien komen. En ook ik heb bij sommige modellen getwijfeld of ik er 1 zou aanschaffen. Misschien toch maar eens de gok wagen.
Leuk horloge voor dat geld(tu)
Ik heb er een tijd geleden eentje gekocht bij de plakmerkenspecialist.
Doordat er een fout was in hun codering bij de foto’s op hun website, heb ik helaas het model met de groene wijzerplaat gekocht terwijl ik de grijze wou.
Was niet m’n ding die andere kleur en na wat heen en weer gemail m’n geld terug gekregen.
Verder wel een leuk model!
Het wemelt van de merken die op hun eigen site een adviesprijs hebben vermeld staan die zes tot acht keer hoger is dan het horloge in werkelijkheid kost in de (online) winkels.
AVI-8 ook, want bij de nietnadertenoemen website maar ook op Amazon komen de AVI-8 klokjes voor erg vriendelijke prijzen (80 a 90 euro) voorbij.
Mooie klok, goed formaat met 42 mm en met prima 8215 uurwerk er in.
In de review van A blog to watch zijn ze trouwens behoorlijk positief over dit klokje. Enige waar ze over vallen is de adviesprijs van 620 dollar. Ze schrijven dat als hij 300 a 400 dollar was geweest, het een prima prijs/kwaliteit verhouding zou zijn. Dus dan zit je met 80 a 90 euro geramd lijkt me.
Heel fraai! Heb er ook naar zitten kijken bij Amazon. Ben bang dat TS nu in shock is ;-(
Henk
De prijsverschillen zijn ook enorm. Idd te hopen dat TS deze Avi-8 niet voor de hoofdprijs heeft ingekocht. Zou erg zuur zijn:S…
Idd te hopen dat TS deze Avi-8 niet voor de hoofdprijs heeft
ingekocht. Zou erg zuur zijn:S…
Zou inderdaad zuur zijn. Maar met een beetje huiswerk doen, zie je snel dat dit merk gemiddeld met zo’n 75 tot 80% korting wordt aangeboden. Dus de kans op een miskoop (misruil?) zal niet zo groot hoeven zijn.
Mooie combi, geniet ervan (tu)
In de aanbieding zijn het leukje klokjes. Zit er zelf over te denken om er een keer 1 te kopen bij “kijkvandaag”
Eerlijk. Is eerlijk. Na mijn ruil heeft deze me 120 gekost.
Blijkbaar volgens sommige dus nog te duur. Maar hij is het mij waard.
In het echt een super mooie klok. Mooie details met opliggende cijfers op de wijzerplaat.
Was vorige week te koop voor €79,-
Mijn inziens niet echt netjes er dan 120 euro voor te vragen.
In rosé goud ook mooi: ik heb 'm al een jaartje: loopt heel precies, zit heerlijk aan de pols , goed te combineren met allerlei nato variaties:
Kwaliteit die je niet verwacht, ik heb destijds ook zeker meer dan 150 euri betaald bij de Duitse e-bay, elke cent waard
Tja jongens. Ben ik niet echt oplettend geweest. Maar ik heb er voor alsnog geen buikpijn van voor dat geld. Op welke sitesbkijken jullie dan???