Sinds vandaag staat deze beauty op de site van Crepas. Ik ben er zelf wel van gecharmeerd. Veel gelijkenis met het vroegere origineel.
http://www.crepaswatches.com/styled/photos-10/index.html
Origineel
Sinds vandaag staat deze beauty op de site van Crepas. Ik ben er zelf wel van gecharmeerd. Veel gelijkenis met het vroegere origineel.
http://www.crepaswatches.com/styled/photos-10/index.html
Origineel
Ik twijfel nog over de kleur. Ga ik een grijze bestellen of een oranje. Of eens gek doen met geel… keuzestress. Ik vind het een geslaagde moderne uitwerking van de Sandoz Typhoon. Crepas kennende zal de afwerking weer kwalitatief hoogwaardig zijn.
Ik vind het eigenlijk een beetje een wat goedkope Deep-Blue-achtige uitstraling hebben. Toch al weer even geleden dat Crepas mooie horloges als de Cayman of de Tektite heeft uitgebracht.
Groeten,
Tecco
Mijn Cayman is nog altijd een favoriet. De eerste horloges van Crepas zoals Le Grand, El Buzo en Tektite zijn ook prachtig. Ben het met je eens dat deze klassiekers door Crepas niet meer geëvenaard zijn. Toch heeft deze Tornado wel wat. Benieuwd of het een blijvertje in de horlogekist zal zijn, net als de Cayman. Anders staat hij in het najaar hier weer te koop.
Oud topic, I know. Maar heb je uiteindelijk deze Tornado nog gekocht? En zo ja, bevalt hij? Ik kwam hem bij toeval (op het internet) tegen en vind het wel een interessante remake. En ben nu benieuwd naar wat de ‘real life’ ervaringen met dit horloge zijn. @Steve heeft hem volgens mij ook (gehad).