Volgens mij heb ik een horloge virus opgelopen.
Een paar maanden geleden had ik een steinhart ocean one blue red met jubilee band gekocht en ik ben er super blij mee omdat het mijn eerste automaat is met safierglas etc echt waar voor je geld.
Ik weet dat het een totaal ander horloge is maar de gshock mudmaster vond ik qua constructie en techniek ook heel bijzonder. Twee totaal verschillende horloges.
Enfin ik vond de burton uitvoering het mooiste maar deze limited uitvoering was totaal uitverkocht en niet meer leverbaar. Nu komt er in de maand juli een nog mooiere versie met meer functies en zelfs smart connection met een autotelefoon. De prijs zal waarschijnlijk € 350 bedragen wat ook veel waar voor je geld is. Geen solar en geen saffier glas maar dat mag de pret niet drukken. Met name de achterzijde van het horloge ziet er veel beter uit, De functies worden allemaal op de digitale display weergegeven wat veel overzichterlijk is dan de drukke displays op de oude mudmasters.
ENJOY