Iedereen kent het. Je verzameling horloges breidt zich uit en de horlogedoos waarin je ze bewaart, wordt te klein. Dan zoek je een passend alternatief. Vandaag deze vintage display binnengekregen. Hoe passend bij de inmiddels opgebouwde Timex collectie. Ben er weer blij mee .
En de term waterproof geeft aan dat het van voor 1973 is. In dat jaar stond de Amerikaanse overheid niet langer toe dat spatwaterdichte horloges waterproof genoemd werden. Vanaf 73 zie je water resistant op de dials.
Ik ben ook wel eens op zoek geweest naar zo’n draaibare vitrinekast die je bij goedkope juweliers ziet. Niet gevonden.
Denk dat ie tegenwoordig überhaupt niet meer mn huis binnen komt als het aan mevrouw Guapo ligt…
Yep, kost echt geen drol en gratis verzonden ook nog. Misschien als je nog wat zoekt je ze nog goedkoper vindt. Ik heb laatst meen ik 69ct incl verzenden betaald
Voor dat geld staan ze er mooi bij en kun je er meer in kwijt dus we zien de plaatjes wel na ontvangst