Gehaeuse : Stahl
Durchmesser : 40mm
Hoehe : 14,1mm
Wasserdicht : 50m
Uhrwerk : JLC 956
Gangreserve : 45 Stunden
Spezial : Limitiert auf 500 Stueck
Referenz : Q141848J
Preis : 11700 USD
Ik vind hem nogalâŠsaai
Ik vind hemâŠhéél mooi!
Wijzers beetje te iel voor mij
En ik heb net geen 12K in mân portefeuille zittenâŠ
Hij is zeker niet lelijk, maar ik kreeg niet meteen âwouwâ.
voor mij iets te simpel
PrachtigâŠik houd wel van strak en eenvoudig. Kleur lijkt op de fotoâs erg mooi ook. Beetje prijzig, dat dan weer wel.
Ik vind hem op de eerste foto veel mooier, maar daar zijn ze volgens mij vrij heftig aan het knutselen geweest in fotosoep.
Maar dit is wel typisch zoân wijzerplaat die je denk ik in het echt moet meemaken.
Wat dingen die me opvallen, design-wise dan:
- Het onderschrift âMEMOVOX AUTOMATICâ staat te dicht op de witte 'hulpâschijf.
- Optisch gezien staat het datumvenster voor mijn gevoel uit het midden in de baan met opgelegde uurmarkeringen.
- Het gekozen lettertype voor de datumweergave oogt een beetje sloppy voor een horloge van meer dan 10 ruggen.
- Waarom nu weer een in het oog springend wit datumvenster?
- Op de laatste (lees âniet gePhotoshopteâ foto) oogt het blauw als tamelijk ongewoon. Lastig te matchen kleur met de rest van je outfit?
- Ik had graag een versie gezien waarbij âSWISS MADEâ niet werd opgedeeld door ruimtegebrek, maar klein en subtiel weggewerkt in de buitenste minutenring.
Genoeg kritiek. Kronen zijn best aardig gelukt.
Leuk horloge, maar niet voor die prijsđŠ
Knap, maar wijzers ogen wat âplompâ. Overigens veel liever een sixties origineel.