Ik heb een Omega 200m pre-bond mid-size automaat. (+/- 37 mm). Het horloge heeft een zeer nette bezel en is voorzien van nieuwe wijzers. Het horloge heeft recent een onderhoudsbeurt gehad en is daarna nauwelijks gedragen.
Het horloge hieronder is niet mijn horloge, maar is wel een zeer goede indicatie voor de staat.
Aangezien ik op zoek ben naar een nieuw horloge, mag het uit de collectie verlaten. Ik vraag me nu af wat een eerlijke vraagprijs is voor dit type horloge.
Dit is er een van de tweede generatie. De midsize is over het algemeen minder populair dan de fullsize. Het feit dat je een automaat hebt maakt het dan weer aantrekkelijk aangezien die in veel kleinere oplages werden gemaakt ten opzichte van de Quartz uitvoering. Heb je online al gekeken wat de prijzen zijn? Ik denk dat ze ongeveer tussen de €1000 en €1250 waard zullen zijn.
Hoi Batossai, bedankt voor je bericht. Ik had al op Chrono gekeken, maar kon deze uitvoering niet vinden. Het valt me overigens niet eens tegen. Wat adviseer jij met betrekking tot verkopen. Nu verkopen of wachten tot hij eventueel meer waard wordt?