Te koop
Merk en model: Omega Diver Seamaster 300m
Diameter: 42mm
Leeftijd: oktober 2021
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): oktober 2025
Factuur en/of certificaat: NL factuur en garantiebewijs
Originele doos en/of eventuele accessoires: full set
Verzendkosten of afgehaald: ophalen
Conditie (krassen, werking etc): minimale gebruikssporen
Soort uurwerk en kaliber: Omega 8800
Vraagprijs: 3.600,- euro (vast)
Hele mooie Seamaster 300m met witte plaat. Het horloge is in oktober 2021 gekocht. Ik heb 'm een maand geleden overgenomen, maar heb jammer genoeg geen klik met die witte plaat. Dus als er op het forum een liefhebber is, mag deze Seamaster weer weg. Het horloge heeft nog een klein jaar garantie. Liever geen inruilvoorstellen, tenzij het een Rolex GMT is (uiteraard cash-up van mijn kant).
Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.
Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.



