Na jaren van intensief dragen en overgeven aan de volgende generatie is, nadat het glas barste, dit horloge in een la terecht gekomen. Nu is het sinds enige tijd in mijn bezit en wil ik hem op laten lappen, na wat schudden loopt hij immers nogsteeds.
Wat ik nu weet:
Omega Seamaster automaat
34mm (als ik het goed gemeten heb)
Komt ergens uit begin jaren 60
Honeycomb / waffle wijzerplaat
Ik ben benieuwd of jullie nog meer kunnen vertellen over dit type horloge. En vooral ben ik benieuwd of het nog de moeite is om hem te restaureren (kosten vs waarde). Tot slot waar ik hem het beste voor reparatie aan kan bieden.
Hey glaasje is behoorlijk mat en gebarsten en de wijzerplaat lijkt geoxideerd voor zover goed te zien. De kroon is behoorlijk verweerd en de kast zit vol met krasjes.
Valt dit nog onder servicen? Het is niet echt goed te zien op de foto (moeilijk scherp stellen zo dichtbij) maar ik zou hem graag weer in een nette staat willen hebben.
Heeft op het eerste oog wel wat weg van een 2577 uit de jaren 50. Kroontje lijkt niet origineel. Zit een bumper automatisch uurwerk in. Ik heb zelf een black dial gold cap versie hiervan. De Dauphine hands en secondewijzer zien er op het eerste oog origineel uit evenals de tekst.
Heb je meer foto’s? Eventueel ook van de binnenkant (waarschijnlijk een schroefdeksel dus redelijk simpel te openen). Dan kan ik meer zeggen over het horloge zelf.