ook maar even voorstellen

Hallo iedereen…

zoals velen hier ben ik al even aan het meelezen en heb hier en daar ook al wat gepost voor ik me dan maar eens voorstel.
Mijn nick is niet echt origineel, waarvoor excuses, maar ik kan hem wel onthouden :slight_smile:
Jaren was ik heel blij met deze Swatch (foto’s zijn klikbaar)

https://flic.kr/p/ptA9ym][img]https://farm4.staticflickr.com/3931/15408413652_55215db90a_s.jpg[/img

maar hij begon dan toch wat lijden onder mijn licht avontuurlijke leven (ik doe ook niet vlug een horloge uit)
Na veel hier op het forum gelezen te hebben, uiteindelijk een mooie Guinand gekocht met een ETA 7750. Omdat ik toch wat jammer vond om nu ‘voorzichtig’ te moeten zijn met het horloge, uiteindelijk weer verkocht.
Dan heb ik wat gezwerfd met wat vage horloges maar goedkope horloges zoals Marina Militare, Sekonda, Invicta,… om toch terug 2 favoriete horloges te hebben gevonden:
Seiko SNN231

https://flic.kr/p/pqZ1ch][img]https://farm4.staticflickr.com/3836/15378923606_0242e030e1_s.jpg[/img

Suunto Core

https://flic.kr/p/pc7Q31][img]https://farm4.staticflickr.com/3928/15222019380_7e64d1c622_s.jpg[/img

Verder heb ik nog een nieuw monster (dank EricPP) maar gaat helaas wat te weinig rond de pols (automaten lijken toch niet zo mijn ding, ik hou van juiste uuraanduiding en weinig nadenken als ik een horloge omdoe)
(nog een fotootje voor d eliefhebbers :-))

https://flic.kr/p/pc852U][img]https://farm4.staticflickr.com/3929/15222066470_eb1b902ecb_s.jpg[/img

Dan ook een dresswatch (Bulova Precisionist Claremont, met de leuke zwevende sekondewijzer) die ik uiteindelijk niet mag weg doen van mijn vriendin, ze vindt hem erg leuk: (fotootje van het net)

https://flic.kr/p/pcarLD][img]https://farm4.staticflickr.com/3930/15222529817_18cf0fb2bb_s.jpg[/img

Zo dit was in een notedop mijn zeer bescheiden collectie maar waar ik wel plezier aan heb.
Even nog een fotootje waar ik momenteel een beetje van watertand:
(credits voor de foto aan Rob van Monsterwatches)

https://flic.kr/p/pcbGXD][img]https://farm4.staticflickr.com/3929/15222776027_06be8c1a59_s.jpg[/img

Ook hoop ik snel eens een leuke Casio G-Shock aan te schaffen.

Verder wil ik nog kwijt dat ik dit een top forum vind en ben ik blij dat ik niet de enigste ben die dit gekke maar o-zo-leuke virus heeft :slight_smile:

Fijne avond/nacht!

Welkom en een monster is altijd goed. Dat die Bulova niet weg mag kan ik me voorstellen. Mooi horloge.
Veel lees en post plezier.

Komt er maar bij. !!

Welkom.

Elf.

Welkom hier…je vriendin heeft gelijk.(tu):wink:

Welkom! :wink:

Mijn beste,

Van harte welkom bij dit tijd-lovende forum.

Orologio Signaturis Temporis.B)-

Welkom!

Welkom, Jonathan! Als quartzliefhebber behoor je hier tot een kleine minderheid. Maar een Sawtooth is toch wel een heel fijne en (imo) erg coole quartzduiker! Wordt al 'n aantal jaar niet meer gemaakt en 't ziet er naar uit dat ie aardig z’n waarde houdt. Niet het belangrijkste, maar wel leuk.
Heb er zelf ook een. Vandaag ook om zelfs.:slight_smile:

Explore MrFitGuru

Wat ik naast nauwkeurigheid een voordeel van een quartzhorloge vind, is dat je er gewoon een lekker 'grab ‘n go’-horloge aan hebt. Dus niet eerst alles weer goedzetten. Soms heb ik daar even behoefte aan. Wanneer ik haast heb, bijvoorbeeld. En daarnaast kunnen ze een stuk beter tegen schokken. Dat is soms ook wel nuttig. Wat ik met name interessante quartzhorloges vind, zijn Kinetic en solarhorloges. In het eerste geval heb je toch een beetje het idee van 'n automaat (met de rotor) en solars zijn gewoon heel erg praktisch. Beide hebben ook meestal een gangreserve van zes maanden. Ook erg prettig.

Anyway, ik wens je veel plezier en inspiratie hier op het forum!

Bedankt iedereen voor het welkom

De Bulova is zeker mooi, alleen voel ik me soms wat onwennig met een dresswatch.

Bedankt TagEd, voor de toelichting. Moesten de laatste Sawtooths aangeboden hier op het forum een zwarte (en geen blauwe) wijzerplaat gehad hebben, had ik wellicht al toegeslagen :slight_smile:
Misschien moet ik er eens een oproepje voor plaatsen.

Tja, quartzen zijn hier inderdaad niet zo populair maar net om die redenen die je aanhaalt krijgen ze meer draagtijd bij mij.

Een automaat is een wonderlijk stukje techniek, maar een batterij in feite ook :slight_smile:

Welkom Jonathan

veel lees / schrijf plezier op het HF
( enne ik ben ook van de quartz )

hoewel die andere lui hier er zo langzaam aan
voor gezorgd hebben dat ik inmiddels toch 5 automaten
en 1 handwinder erbij heb
en 2 daarvan inmiddels nog veel draagtijd krijgen ook
Maar dat zijn beiden Aeromatic 1912 klokjes geen Seiko
dus sssst… niet verder vertellen s.v.p. >X

grtz Gerard.

welkom!