beste,
wat is jullie idee…is op de lange termijn (> 10 jr.?) een cal.552 of 565 van Omega nog te servicen / onderdelen voor aan te komen ?
beste,
wat is jullie idee…is op de lange termijn (> 10 jr.?) een cal.552 of 565 van Omega nog te servicen / onderdelen voor aan te komen ?
Van beide uurwerken en dan met name van caliber 565 zijn grote aantallen vervaardigd. Zodoende is er altijd nog wel een donorhorloge te koop voor de onderdelen.
Je doet er overigens verstandig aan om na aanschaf en verder na ca. iedere 7 jaar, het horloge een onderhoudsbeurtje te laten geven om onnodige slijtage door drooglopen te voorkomen.
Omega wil, als de onderdeeltjes in het magazijn schaars worden, nog wel eens melden dat het onderdeel alleen te verkrijgen is door het horloge door Omega te laten onderhouden.
Heb je een 300 op de korrel? Is nog wel te services, maar een donor is geen slechte tip!
Gaaf, ben benieuwd!
bedankt voor jullie reacties,
ja Eddy, heb inderdaad een sm300 op de korrel 
Ferry heeft nog een flinke voorraad:
Wat een mooi klokje staat er in dit voorbeeld, niet waar?
:D:D