Bij iemand bekend welk merk dit kan zijn ? Ik heb ook een 25 jarig jubileum horloge en dat is ern Tissot. Hier staat niets op vermeld.
Ik heb dezelfde liggen, zit een AS 1203 in. Zijn geloof ik gewoon merkloos geleverd.
Ik heb ooit een 100% identiek horloge gehad (en ook wel een redelijk functionerend geheugen voor afbeeldingen, denk ik), maar niet de Philips-versie. Mijn horloge toen was van het merk Avia.
Sinds kort heb ik weer zo’n exemplaar, nu wél de Philips-versie; met eeuwige dank aan @basvg
Hoi Alphonse, @chi_kwadraat ,
Kun je me helpen met deze?
Is dit een Chronostop horloge zoals de Richard Radio-stop?
https://www.vinted.nl/items/7709619106-montre-mecanique-orator
Of toch een gewone Eta 1080?
Geweldig! Goed gevonden Dennis!
Dat maakt dit horloge wel veel specialer!
Dat is dan weer het voordeel dat ik ook moderne horloges met hacking heb (en zonder). Zowel quartz, als automaten. Je kunt ze dus heel precies op tijd zetten.
Nog niet zo fraai als de Radio-stop van Richard maar toch een erg leuk extraatje.
Ik heb een USSR Sportivnie met zo’n hacking-functie. Aldaar indertijd populair bij gymnastiekleraren ![]()

als je 'm stopt met minuten- en secondewijzer op 12 kun je 'm gebruiken als “stopwatch”. Overigens m.u.v. de wijzerplaat indentiek aan Gagarin’s Sturmanskie, het eerste horloge in de ruimte.
Ook mooi.!


