@Phodebimos heeft mijn Bulova Computron overgekocht. Snelle afhandeling en komt de afspraken na. Zou zo weer zaken met hem doen.
Bulova Lunar Pilot verkocht aan @Phodebimos Ed. Hij heeft zich in bochten moeten wringen om cash geld op een bank te kunnen krijgen (probeer het zelf maar eens met al die afgesloten Geldmaten ) maar het lukte en het horloge was naar hem onderweg. Vlotte communicatie op een prettige toon
veel draagplezier
Snelste deal ooit met @Phodebimos gemaakt, nog voor het aanmaken van een topic al een deal.
Kan het zeker aanraden om met Ed zaken te doen
Volgende keer als ik in de buurt ben kom ik zeker op de koffie
@Phodebimos heeft mijn horloge gekocht Super goede communicatie, en direct beslist.
Hij kwam het horloge de zelfde dag nog ophalen.
Fijn om zo een horlogedeal te doen.
Bandje mogen overnemen van Ed, echt top gelopen .
Bedankt voor deze zeer positieve ervaring.
Gr,
Peter
Ed had een jumphour van me overgenomen en is die vandaag komen oppikken, en dan staat plots de grote vriendelijke reus in je woonkamer.
Kopje koffie, stukje appeltaart en even een gezellige babbel over horloges, Ed droeg trouwens een alleraardigste raketa voor blinden.
Top kerel
Bedankt
Lode
Vandaag horlogestandaards aan Ed verkocht.
Snelle en prettige transactie.
Top.
Vandaag een kekke watch winder aan @Phodebimos verkocht. Snel en easy allemaal, pakketje net weggebracht👍
Hamilton Khaki King overgenomen. Alles compleet en goed verpakt verzonden.
Gister een horloge overgenomen, deal was mega snel gesloten dito verzending door @Phodebimos
Erg tevreden en zeker een aanrader!
Ed @Phodebimos, heeft een sailcloth overgenomen en moest geduld betrachten.
Dit deed hij als een gentlemen. Een rustig bericht die de verkoper deed zweten
Goed gemaakt en iedereen weer blij!
Een horloge verkocht aan @Phodebimos. Vlotte communicatie en na een leuk gesprek met een lekker kopje koffie was de deal snel beklonken. Veel plezier met de Bulova, Ed!