Naast wat zwitserse mechanische horloges heb ik voor vakanties a h water een seiko skx 007 gekocht op dit forum. Leuk ding maar ik vind de diameter/dikte mening niet helemaal kloppen. Naar mijn verhouding iets te dik in verhouding tot de diameter.
Heeft iemand tips voor mij voor een platte duiker? Dus zeg maar tussen de 40 en 45 mm dikte, max 12mm hoog, onder de 800 euro en een automaaat(of handopwinder)? Belangrijk, geen vergrootglaasje bij een datum!! Datum is ook niet nodig maar kan wel.
Alvast super dank voor de tips!
Rolex subs no date vind ik heeeeeeel mooi maar hoef niet per de een kopie daarvan.
Nieuw of gebruikt?
Glycine Combat Sub 10.6mm, nieuw rond €900, gebruikt rond de €500
Certina DS Action Diver 12mm, vergelijkbaar geprijsd.
De eerste heb ik nooit vast gehouden. De Certina is dan wel 12mm maar is wel wat forser aan de pols (vooral lug to lug) dan de SKX
Meer budget is wel meer keus.
edit: they beat me to it.
De hydroconquest 41 draagt een stuk groter dan de SKX (met 42 diameter). Ik zou zeker proefdragen en niet ongezien online kopen om te kijken of je wel beter af bent. Verder zijn de tot nu genoemden allemaal wel upgrades tov de SKX en dat kan al reden genoeg zijn
Dank iedereen! Denk dat ik voor een glycine ga! Maar die is nog wel 12.4 mm dik en niet 10.6 dacht ik.
Eigenlijk wil ik gewoon deze maar als ik mijn hele horloge collectie verkoop kom ik op de helft一😢 die me Gerald Genta weet wel kasten te ontwerpen zeg, echt knap!