Beste allen,
Ik lees al geruime tijd mee en heb al veel informatie over horloges gekregen.
Ik begin steeds meer interesse te krijgen in Grand Seiko, maar ligt het aan mij of is dit merk kort geleden flink in prijs gestegen?
Volgens mij was de SBGA083 laatst €3800 en nu €4400, en bijvoorbeeld de sbgv005 eerst €2900 en nu €3500.
Hoi Warroo, inderdaad en van Brunott Rotterdam.
Ik ging vorig jaar eens kijken voor de Quartz maar kon mij toen de prijs nog niet verantwoorden, maar het kriebelt toch te erg . Toen was het volgens mij nog die lagere prijs. Dank VOO je link ik zal eens kijken.
Echt geweldig horloge, zelfde uurwerk als de SBGV005. Houd rekening met flinke afschrijving. Iedereen hier op het forum is lyrisch over GS, maar bied je hem gebruikt aan, dan raak je hem aan de straatstenen nog niet kwijt. Laat je vooral niet weerhouden hierdoor, maar wel je keuze voor nieuw of tweedehands bepalen. In de VS zag ik dat hij USD 2900 was. Kijk ook eens op eBay. Bij Seiko in Amsterdam zou je mogelijk nog wel 10% korting kunnen krijgen denk ik met hangen en wurgen.
Hoi "Vin"
Zie hieronder de “Instapper” SGBR099 automaat
42mm
Zilveren sunburst dial
Geblauwde secondenwijzer
Zo goed als nieuw
Sta open voor een scherpe HF prijs voor een mede GS liefhebber
Pb als dit je interesse heeft
Gr/Arthur