Vorige week horloge overgenomen van een forumlid (pics vorige week gepost). Het is erg, maar het begint al terug te kriebelen, ben nu aan het kijken naar een rally/racing style horloge. Toevallig vorige week in een nieuwe winkel te Antwerpen geweest (55 Limited) waar ze de Raidillon horloges verkopen. Moet eerlijk zeggen dat ik wel onder de indruk was van deze horloges, alhoewel ze toch aan de prijzige kant zijn (1700 t/m 3000 euro).
Dus vraag ik aan de heren (en dames) forumleden om eventuele alternatieven door te geven.
Alvast bedankt
Speedmaster. End of story.
Een Autavia zou eventueel ook nog kunnen.
kleine voetnoot: budget ong. 2000 euro
Okay, geen Speedmaster Moonwatch dan. Speedmaster MKII vintage!
vrees ervoor ,-)
Tissot prs 516 serie
Tag Heuer Formule 1 series. Max Verstappen draagt ook Tag Heuer.
bijv deze Batman
alle 3 ruim binnen budget. <€1500
voorkeur gaat toch uit naar de hamilton , hou wel van dat vintage
Ik verwacht van een Racing / Rally horloge minimaal een driversdial
maar er zijn maar weinig merken die zoiets aandurven.
Oris Chronoris.
Een remake van de originele uit de jaren 70. Oris werkt al jaren samen in de autosport. De Chronoris was destijds hun eerste in house ontwikkelde chronograaf. Ook in mijn bezit, maar al bijna een jaar in onderhoud…(don’t ask…)
Ik vind hem erg mooi. Helaas kan ik er nog maar 13,5 jaar van genieten,want daarna gaat hij naar mijn zoontje als hij 18 wordt.
Echt prachtig
Steinhart heeft ook een paar hele mooie voor rond de € 1.000
Doe mij de blauwe maar op staal!
Kost iets meer, maar dan heb je deze…
of