Representor for a week!

Mooie foto’s hoor.

2 likes

Mooie details hits… dat zou ik nog wel eens willen zien van andere horloges in deze prijscategorie… erg leuk om te zien

3 likes

Goed idee! :grin: ik zal voor de lol eens een ander horloge uit mn bakje grijpen! :grin:

4 likes

Wauw… Just… Wauw… :flushed::scream:
Wat een geweldig stuk… Leest lekker weg en stiekem ook wel spannend om je horloge keer op keer zo te laten onderzoeken haha. Geweldige bijdrage en voor mij ook nog weer eens enorm zinvol!

Bedankt @ElderRuwy! :grin:

5 likes

Lekker uitgebreid verslag :+1:t3:

3 likes

Linky here :wink: :

6 likes

Mooi rapport! En inderdaad, de twee keepers bij de rubber band hebben eigenlijk geen doel, maar ik vind het rubber wel zeer comfortabel nadat ik met Video ondersteuning van de Maker :joy: de boel correct had :+1:

4 likes

Ohhhh even een tijdje dit topic gemist :shushing_face: shame on me. Zie dat ik bijna ‘aan de beurt ben’. :sunglasses:

Ben erg benieuwd; al ongeveer sinds de ‘geboorte’ erg geïnteresseerd, maar nooit de knoop doorgehakt.

Alvast vooraf; vergeef me als ik eerder beschreven ondervindingen herhaal. Dit topic teruglezen doe ik niet in een avondje :rofl:

1 like

Ik snap deze keuze erg goed… Ga ik ook zeker proberen als ik 'm een weekje mag lenen. Ik ben lui aangelegd; de breedte tussen de lugs is 22mm toch?

1 like

Dank je!! De BM is niet(s) voor mij maar het artikel; mooi!!!

2 likes

20mm :wink:
De quick release pinnen die ik nu gebruiken worden onderdeel van het pakket :+1:

2 likes

Thanks buddy :ok_hand: ben erg benieuwd naar de combi op een NATO. Ben ook erg benieuwd hoe de BM gaat staan op een Milanese… Toch een van mijn favoriete band-soorten

2 likes

Good call! Daar doe ik hem morgen op! :grin:
Kan je vast de foto’s keuren of het wel staat op dat soort staal.

2 likes

Ik kijk uiteraard graag even mee :wink::ok_hand:

1 like

Ik ben ook bijna aan de beurt! @Brunmontagne Pascal al eens mogen spreken op de Rikketik en wat een passie heeft die vent👍 Ik heb er zin in.

Wat voor NATO is het die je erop had gezet? @ElderRuwy ? Dit is wel een top combi👌

2 likes

Wat gaaf zeg. Leuke foto’s en top dat je hier tijd voor maakt.

2 likes

Mijn naam KeesR mag van de lijst af, momenteel andere prioriteiten (lees geboorte zoon) waardoor er weinig tot geen tijd voor horloges is. Succes met de mooie actie!

1 like

Deze :grin:

Net even zien prutsen met verschillende bandjes en ben toch wel een paar combi’s tegen gekomen die ik toch best interessant vind :innocent:
Uiteraard ga ik nu nog niks spoilen :grin:

1 like

Voordat ik weer los barst met een zondvloed van letters: eerst een stukje house-keeping:

De nieuwe lijst wordt dan als volgt: click!

Mozaïek
GiveMeYourDough
Batossai
Jeffstar
PDB
BAStudentje
PerSecondeWijzer
Bernie72
Kosz
Phoenix.bas
PASD
Tallahassee
Richz1986
Rockvink
Belisarius
Elderruwy :point_left:
Dash
Silvester1987
Amaris
Timo9
Marnixmoed
Da_Watcher
MichaelV
Andyman
Blauwbeer
JochemvD
WatchNext
Valentijn
Goku13
Captainslow
Juan1981
Bens
Oystein
Owengraven
JayJayVo
denvro
TwanE
PimE
Rebunted
Wilfox :fox_face:
Berend

Okay, here we go!

Dag 2:

Geinspireerd door het goede idee van @Silvester1987 (Alle credit aan jou!) heb ik vandaag eens m’n gehele collectie aan bandjes, bracelets en passende straps uit de kast getrokken. Dit bij elkaar rapen van spulletjes resulteerde in een lijst die er als volgt uit ziet:

  • 1x Perlon
  • 3x Nato
  • 3x Staal
  • 1x Leder

En hoe ziet dat er nou uit dan? Nou zo:

Perlon
Het perlon geeft niet geheel verassend een wat casual uitstraling aan de Representor. De textuur van het gevlochten patroon zorgt voor enige visuele interesse en tegelijkertijd is het erg licht van gewicht. Nu is dit laatste niet per se een voordeel bij dit horloge vanwege het redelijke gewicht van de case. Dit zorgt er voor dat het geheel een beetje top-heavy wordt en veel om de pols wil draaien. Nou zou je dat op kunnen lossen door hem strakker te doen…maar ja, hier wordt het niet comfortabeler op.

Nato
Deze single pass nato’s zijn qua looks en comfort een mooie stap omhoog ten opzichte van het perlon: dichter geweven en iets minder rek. Doordat hier dus minder rek in zit blijft hiermee het geheel beter op z’n plek zitten en draait het geheel veel minder vaak rond de pols. Qua mogelijke kleurvariatie geeft dit ook leuke opties! Zo heb ik een blauw-witte, blauw-rode en zwarte nate geprobeerd. Allen vond ik ze prima staan; waar de rood-blauwe erg speels stond zorgde de zwarte er juist voor dat het geheel er weer meer dressy uit zag. Dit dressy effect was het sterkste wanneer het wat donkerder wordt buiten en de wijzerplaat zicht iets meer koest houdt en meer naar het zwarte toe neigt.

Staal
Dit is waarschijnlijk waar de meesten op hebben zitten wachten. Zo is er mij vandaag al gevraagd of ik wat foto’s kon opsturen, maar helaas moest oa @Beyns1 even iets langer wachten. :wink:
Om te beginnen: De Milanaise. Hierbij viel mij op hoe veel deze sluiting eigenlijk lijkt op die van de meegeleverde rubberen band :smile: Deze light-bracelet gaf mij eigenlijk enige twijfel of dit het wel was. Voor mijn gevoel oogt een milanaise te dun of fragiel ten opzichte van de chunky case van het horloge. Persoonlijk vond ik dit dus een gevalletje “Leuk geprobeerd, maar nee”.

De tweede band die ik probeerde was een aftermarket Seiko Jubilee met rechte endlinks. Doordat deze visueel al wat meer massa heeft (maar niet qua gewicht :smile:) zag dit er al stukken beter uit. ik kan mij dan ook erg goed voorstellen dat als iemand hier een jubilee met solid links / endlinks op doet het erg goed zal staan en voelen. (Dus @Dash, als jij een mooie solid jubilee of andere fraaie bracelet hebt; give it a go! :muscle:)

De derde stalen band is een persoonlijke favoriet van mij: Sharkmesh! Doordat de case en wijzerplaat beiden erg strak zijn vind ik een drukke bracelet als dit best goed staan. Ook bezit een band als dit de nodige oomphf om goed bij het horloge te passen. De enige verbetering die ik hier kan bedenken is het toepassen van een Strapcode sharkmesh; doordat deze solide en rechte endlinks heeft zal je de springbars niet meer zien en zal het geheel beter aansluiten.
Als iemand in het bezit is van deze laatstgenoemde wil ik graag vragen of je een foto daarvan kan posten wanneer de Representor bij je is! :pray:

Leder
Deze laatste band is er eentje waarvan het bijbehorende horloge op een brute manier aan z’n einde is gekomen: verbrijzeld tussen een dichtvallende deur. :joy:
Met deze band wilde ik testen of een sterk contrasterende band ook een optie is op de Representor. En ja hoor, dit was zeker het geval.
De lichtbruine suede band stak er sterk af tegen de donkere, diepblauwe dial en maakte het geheel een sterke eyecatcher.

Nu vragen sommige zich misschien af “Maar Ruwy… Als je zoveel banden hebt geprobeerd, welke band heb je hem op gedragen dan vandaag?”.
Simpel: De sharkmesh :grin:

Wat vinden jullie het meest geslaagd?

  • Perlon
  • NATO: Zwart
  • NATO: Blauw-rood
  • NATO: Blauw-wit
  • Staal: Milanaise
  • Staal: Jubilee
  • Staal: Sharkmesh
  • Leder

0 stemmers

7 likes

Weer een genot om te lezen👍
Mijn voorkeur is de lederband.

1 like