Kan iemand mij meer over deze klok vertellen?
Ik heb deze al lange tijd maar kan er niks van op het internet vinden.
-Revue zakhorloge
-14 karaats goud
-automaat
Kan iemand mij meer over deze klok vertellen?
Ik heb deze al lange tijd maar kan er niks van op het internet vinden.
drie dingen die ik beetje gek vind. De nogal ver uitgesleten goudmerken. Een automaat. En het merk wat deels buiten het vakje op de wijzerplaat zit (kan redial zijn). Zou je ook een foto van het uurwerk kunnen maken?
En hier is wat meer te vinden over merkjes in horlogekasten:
https://www.vintagewatchstraps.com/swisspdm.php
Dit is 99% zeker geen automaat. Nog nooit een automatisch zakhorloge gezien in elk geval… …gaat ook niet werken he. Een zakhorloge bevindt zich altijd in dezelfde positie - in je zak, ergens.
Klik dat stofkapje ook even open, zo zien we nog niks.
Er bestaan wel automatische zakhorloges maar die zijn echt wel zeldzaam. Dit horloge is een Revue Thommen, een kleiner merk uit Duitsland, ik schat dat deze is gemaakt in de jaren zeventig. Voor zakhorloge begrippen is dit een super modern exemplaar, helaas worden deze niet verzameld, dat betekent ook dat de waarde ongeveer de smeltwaarde zal zijn.
En zo te zien zelfs nog iets moderner. Het logo lijkt sinds 1987 in gebruik. Zie https://www.thommenwatches.com/chronological-thommen-watches-milestones/