Het verplichte (!) rijtje:
Te koop
Hierbij mijn Cellini Danaos te koop. Ik heb het horloge zelf in de tijd dat ik hem in bezit heb, sporadisch gedragen. Een hele fijne dresswatch, de combinatie tussen de volledig geelgouden kast, en de witte plaat geven een mooie uitstraling. De sluiting is ook volledig goud.
Bij vragen stuur mij gerust een bericht!
Merk en model: Rolex Cellini Danaos 4233
Diameter: 34mm
Leeftijd: 1999
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): 2023
Factuur en/of certificaat: Full set, zie foto
Originele doos en/of eventuele accessoires: Full set, zie foto
Verzendkosten of afgehaald in regio: Persoonlijke overdracht
Conditie (krassen, werking etc): hele mooie/nette staat
Soort uurwerk en kaliber: 1602 manual winder
Vraagprijs: 5250
Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.
Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.





