Beste kijker,
Aangeboden mijn Rolex SD 16600 uit 1990 in gedragen maar goede staat. De bijgevoegde foto’s zeggen meer dan duizend woorden.
Het horloge houd goed tijd maar de service historie is mij onbekend. Ik draag het horloge nu circa een jaar en hoef hem nooit bij te stellen qua tijd.
Kast is vermoedelijk ongepolijst! Foto’s ik keihard natuurlijk licht maar in het echt zeker erg netjes!
Het horloge komt uit 1990 en heeft normale gebruikssporen voor zijn leeftijd waaronder een heerlijk verkleurde pip!
Het horloge gaat in de verkoop omdat ik mezelf ga trakteren op een Harley en dus wat budget met vrijmaken! Daarom dit keer geen inruil!!!
Prijs is een strakke €7450,-
Afhalen in de omgeving van Groningen, betaling enkel per bank en verzenden op kosten en risico’s van de koper!!
Merk en model: Rolex 16600 SD
Diameter: 40 millimeter
Leeftijd: 1990
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): voorjaar 2025
Factuur en/of certificaat: los horloge!
Originele doos en/of eventuele accessoires: los horloge!
Verzendkosten of afgehaald in regio: Groningen
Conditie (krassen, werking etc): werkende staat met normale gebruikssporen
Soort uurwerk en kaliber: automatisch
Vraagprijs: €7450,-
Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.
Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.





