Het is zeer duurzaam tegen verkleuring. Door de hittebehandeling die het krijgt, zit de kleur diep in het materiaal. Maar net als aardewerk is het wel kwetsbaar voor barsten/breken.
Jep kwetsbaar! Maar schoonheid zit ook in vergankelijkheid
Naast de te hoge COSC regel, zijn de romeinse cijfers ook te dun, ten opzichte van het origineel.
Het is niet helemaal mijn kopje thee, maar wel weer een leuk, kleurrijk stukje voor deze grauwe zondagochtend ️
Hi Jasper,
Mijn Sea-Dweller (16600) heeft ook een soort badkuip effect rondom het datumvenster. Is dit hetzelfde als wat jij hier bedoelt?
Michiel
Gaaf!
Bijna te fout voor woorden
nice!
Aan je persoonlijke collectie, of aan de zakelijke?
Gave band ook! Kan je hier meer over vertellen?
Moest het iemand anders zijn die dit postte, zou mijn eerste gedacht zijn: dit zal wel aftermarket en bijgekleurd zijn, in Tchernobyl of zo.
Maar aangezien jij het bent, zeg ik: kom op met de info/kennis Jasper.
Is teasertje voor z’n nieuwe Youtube filmpje.
Mooie Stella rolexen! Succes met je filmpje. Een toekomstig filmpje over de “Jasper dial” zal ook gaaf zijn. De bloodstone dial is mijn favoriet!
Komt niet echt nieuwe video over hoor, maar vind m wel mega cool. Soort Tifanny kleurige Stella, kinda mega rare Band is tien jaar jonger maar vind zulke zeldzame Rolex banden super!
Toch wel heel gaaf die Stella dials. Denk dat als je hier echt fan van bent en doekoe hebt je er wel meerdere van moet hebben want ze passen niet bij alle kleding. Liever dan wel een witgouden!
Vlg mij heeft Jasper nog geen aanvullingen gekregen voor evt aanvullingen op deze meesterlijke masterpieces.
Initialen DP?
zag hem op Insta al voorbij komen
Gaaf topic weer! Erg leuk dit soort bijdragen. Met veel plezier geleden. Wat ik me nog afvraag: omdat de oplagen zo klein zijn en het handwerk betreft, kan die wijzerplaat met die gekke spacing en hoge SCOC dan niet toch echt zijn? Het ziet er ontzettend kundig gemaakt uit namelijk, die printing