Rommelmarktvondst 22-6

Het is weer zondag dus rommelmarktdag, ik heb vandaag zes rommelmarkten gezien en het was nogal een pover resultaat maar ach, dat hoort er ook bij.

Allereerst drie horloges voor het bandje (als je goed kijkt kun je vaak mooie ongedragen banden vinden voor minder dan een euro).

Als je er voorbij loopt zou je even kunnen denken dat het een Panerai is, maar dan moet je wel verdomd hard lopen en slechtziend zijn :slight_smile: Anyway, ik wou graag een oranje band voor om mijn Monestra om subtiel het Nederlands elftal te supporten…


Helaas had ik niet opgelet en daarmee niet gezien dat er een stukje stiksel ontbreekt en de band wat is ingedeukt bij de lug rechtsonder maar hij hoeft het gelukkig ook niet langer dan het WK te doen.

Een piepklein Marti horloge


Het bandje is precies de juiste maat voor het Prisma mechanische dameshorloge die ik vorig weekend kocht.

Als jij toevallig een Citroƫn C3 hebt of iemand kent die er een heeft en je helemaal blij kunt worden van dit horloge of hem cadeau wilt doen, stuur me een PB. Voor de kosten van verzenden is hij van jou. Ik ging voor de fraaie 20mm stoffen band.

En dan nu horloges.

Je hebt soms van die momenten dat je een horloge tegenkomt en denkt, grappig maar niet om te hebben. Het volgende klokje ben ik al een paar keer tegen gekomen en elke keer had ik zoiets van ā€œleuk, maar laat maarā€. Vandaag kon ik het niet meer tegenhouden. Ik ben nu de trotse eigenaar van een Mickey Mouse horloge, maar wel eentje met de armpjes als wijzers. :slight_smile: Voor een euro kun je zoiets gewoon niet laten liggen.

Gelukkig heb ik ook nog gewoon een fatsoenlijk horloge gevonden. Een Aristo automaat.


Lekker veel viezigheid en forse krassen in het glas, maar de automaat werkt, dus een mooie kans om er weer iets moois van te maken.

Kortom het was zeker geen geweldige rommelmarktrun maar ik was gezellig met het gezin op pad en dat is ook wat waard.

Dat Mickey Mouse horloge heeft ook nog eens een Japanese Movement.

Een echt Seiko uurwerk nota bene… het mag wat kosten :wink:

Je hebt ook echt leuke Mickey’s

Als je een Dan Brown fan bent is dat Mickey Mouse horloge wel heel erg gaaf!

Mijn beste,

Plezante aanwinsten!!
Leuk dat je op deze manier je horlogehobby kan beleven.

Orologio Signaturis Temporis.B)-

Ik ben zelf in het bezit van een Citroƫn C3.
Als je dit horloge wil verkopen, heb ik er belangstelling voor.
Laat het even weten en wat is je prijs.

Groeten,

Peter.

Er staat toch duidelijk alleen de verzendkosten :wink:

M035 Schreef:

Er staat toch duidelijk alleen de verzendkosten :wink:

Beste M035,

Je hebt gelijk, zoals ik het lees zijn het alleen de verzendkosten welke betaald moeten worden, daar ben ik dus mooi ingetuind.

Weer niet goed gelezen door mij!!

Groeten,

Peter.

Goedenmiddag,

Voor alleen de verzendkosten wil ik het Mickey Mouse horloge wel van je overnemen.

Met vriendelijke groet,

Peter Jaegers.

Even om onduidelijkheid te voorkomen, ja ik heb in dit topic geschreven dat hij verkrijgbaar was voor de verzendkosten, op dat moment schaarde ik dit horloge in de categorie waardeloos.

Enkele dagen na mijn oorspronkelijke bericht vroeg je mij wat ik voor dit horloge wilde hebben, ik heb toen nog eens goed gekeken naar wat een dergelijk horloge normaal moet kosten. Ik heb daarop mijn oorspronkelijke beoordeling bijgesteld. Ik heb je in een persoonlijk bericht een URL gestuurd van een site waar eenzelfde horloge te koop stond, ik heb toen het aanbod gedaan om hem je te verkopen voor iets minder dan de helft van die prijs.

Ik denk dat de afgesproken prijs, reƫel en vriendelijk is. Ik hoop dat je dat met me eens bent.

O.K.

Hier kan ik mee leven.
Groeten,

Peter.

gschoots Schreef:

Even om onduidelijkheid te voorkomen, ja ik heb in
dit topic geschreven dat hij verkrijgbaar was voor
de verzendkosten, op dat moment schaarde ik dit
horloge in de categorie waardeloos.

Enkele dagen na mijn oorspronkelijke bericht
vroeg je mij wat ik voor dit horloge wilde hebben,
ik heb toen nog eens goed gekeken naar wat een
dergelijk horloge normaal moet kosten. Ik heb
daarop mijn oorspronkelijke beoordeling
bijgesteld. Ik heb je in een persoonlijk bericht
een URL gestuurd van een site waar eenzelfde
horloge te koop stond, ik heb toen het aanbod
gedaan om hem je te verkopen voor iets minder dan
de helft van die prijs.

Ik denk dat de afgesproken prijs, reƫel en
vriendelijk is. Ik hoop dat je dat met me eens
bent.

Dat Citroƫn klokje heeft grote gelijkenis met mijn
Zippo horloge … mag ik weten wat er aan info achterop het deksel staat ?