Schoonmaken en Poetsen

Hallo Allemaal.

Voor mijn verjaardag heb ik een mooie horloge toolkit gehad en heb gisteren ook de eerste batterijtjes van mijn Quartz horloges zelf vervangen. Ik begin er echt de lol in de te krijgen.

Nu vroeg ik me af, ik probeer ook vaak mijn horloges netjes schoon te houden en soms ook wat op te knappen.

Maar wat voor spullen gebruiken jullie om schoon te maken en te polijsten enz.

Ik kon zo snel geen oude topics vinden hierover, maar een leuke link is ook al prima.

Ben erg benieuwd!

Groeten,

Niels

Om te polijsten, zoals wat kleine deskdive krasjes op de bracelet gebruik ik gewoon Cape Cod doekjes. Werkt prima vind ik. Gelukkign heb ik ze niet zo vaak nodig :+

Die Cape Cods werken inderdaad prima, maar wat een vanille meur man… daar is een Swirls ijsshop niks bij :smiley:

Turlewax scratch remover kan je ook goed gebruiken.
:slight_smile:

Misschien kan je hier wat mee.
http://www.horlogeforum.nl/read.php?8,80742

Thx voor de reacties, ik heb de doekjes gelijk bestelt. Ben benieuwd. Kan je die ook gewoon gebruiken bij goudkleurige horloges?

NielsV Schreef:

Thx voor de reacties, ik heb de doekjes gelijk
bestelt. Ben benieuwd. Kan je die ook gewoon
gebruiken bij goudkleurige horloges?

dan is de kans groot dat je het laagje eraf poetst…

Ok thx, niet aan goudkleurige beginnen dus :smiley:

Zijn daar nog andere middelen voor?

Hoe kan dit na 11,5 jaar ineens boven komen drijven ?

Een late antwoord die er 11 jaar onderweg was ? :rofl:

Achteraf denk ik dat iemand een antwoord plaatste,
Zag dat het 11 jaar later was,zich helemaal een rolberoerte schrok, en zijn reactie weer snel verwijderde.

1 like

Whaha schattig, mijn begin stappen in de horloge hobby :joy::joy: