Ik heb een nieuw setje o-ringen besteld voor mijn First gen monster maar bij het vervangen van de deksel pakking kreeg ik het niet voor elkaar om de o-ring in de daarvoor bestemde sponning te drukken of te wel leek de diameter van de ring net te groot voor de diameter van de sponning.
Ik heb met een miniscule hoeveelheid vet geprobeerd om een soort van kleving te forceren om de ring in de sponning te houden maar elke sprong er ergens weer een stukje o-ring uit 
Komt iemand dit bekend voor en heeft iemand wellicht nog tips and tricks?
Ik gebruik mijn Monster met name op vakantie veelvuldig in het water en heb er normaal gesproken vertrouwen in als ik dit soort acties zelf uitvoer maar nu bij het dichtdraaien gaf het mij zeker geen zekerheid.
Het gekke was dat toen ik de oude pakking terugplaatste deze hetzelfde probleem gaf en ik heb deze pakking niet uitgetrokken of opgerekt.