Ha, je was me net voor. Ik denk het ook.
Deze kleurstelling had ik nog niet gezien.
Dank jullie voor de snelle antwoorden.
knap dat dat zo snel gaat…
Ben geen fan van de Oyster op een SKX, maar de setting van de foto’s is wel leuk gekozen.
Japans krantje doet wonderen
Je kan ook het menu nemen van de afhaalchinees, dat zien de meeste toch niet als je het op zn kop legt
Erg blij met deze nieuwe aanwinst; een Seiko A159 - 2019 G die vorig jaar is opgeknapt door @Brodie
Vintage digitale horloges krijgen naar mijn mening te weinig aandacht van horlogeliefhebbers. Het zijn vaak toffe horloges met een uniek design uit een interessante periode in de horlogegeschiedenis.
Zo was het A159 uurwerk in deze Seiko eind jaren '70 Seiko’s eerste digitale chronograaf module met alarm functie. Voor die moderne features moest je destijds diep in de buidel tasten. Waar de mechanische Speedtimer en Bullhead chronografen voor resp. ¥19.000 en ¥25.000 in de catalogus stonden, moest voor deze digitale chronograaf maar liefst ¥43.000 afgerekend worden. Digitaal of mechanisch was overigens ook de enige keuze als je een chronograaf wilde, de eerste analoge quartz chronograaf werd namelijk pas in 1983 geïntroduceerd.
Dat het destijds een ‘premium’ horloge was voel je nu -42 jaar later- nog steeds aan de solide bouwkwaliteit en de stalen kast en band.
Op enkele partities in de seconden-sectie van het display na werkt alles nog. Zelfs het lampje
Het is erg fijn dat een horloge goed terechtkomt.
Bij jou is dat zeker zo. Geniet ervan!
Vandaag mijn SKX teruggekregen van Seiko ivm reparatie van het uurwerk.
Merk ik dat op het brede gepolijste deel naast de kroon opeens een paar krasjes zitten. Enorm balen, aangezien het horloge gloednieuw en ongedragen is. Ik dacht dat men wel wat beter omging met horloges bij Seiko, maar ik denk dat ik weer een illusie armer ben. Of ik heb gewoon pure pech Ik weet het: Het eerste krasje doet het meest pijn, maar toch!
Ik kan mij voorstellen dat die kast moeilijk mooi (lees: krasvrij) te houden is. Ook al rouleer je het horloge vaak met andere uit je collectie. Daarom mijn vraag aan jullie SKX-bezitters:
Hoe zien de brede gepolijste vlakken op jullie SKX’en na langdurig dragen eruit?
Leuke 20 jaar Brightz modellen.
SAGA295 & SAGZ107
Japanse naar Nederlandse vertaling van Seiko website
BRIGHTS 20-jarig jubileum beperkt model
Brights voor zakenmensen met een gevoel van essentie.
De basisfuncties van het horloge, “Makkelijk te zien” en “Makkelijk te dragen”, zijn dezelfde filosofie sinds de geboorte van het merk.
Ter herdenking van het 20-jarig jubileum van het merk verschijnt een limited edition-model dat bijdraagt aan het ontwerp van het eerste chronograaf eerste model van Brights.
De uitstekende basisfuncties en het
stijlvolle ontwerp dat de scène niet kiest, zullen drukke zakenmensen ondersteunen.
kenmerken
Speciaal ontwerp alleen voor het 20-jarig jubileummodel
De kroon, secondewijzer en stopwatch-secondewijzer zijn herdrukt met het Brights “B” -logo. Klassieke Arabische cijfers , die al lang in kleuren worden gebruikt voor sommige indexen, worden uitgedrukt in scherpe driedimensionale indexen.
Bovendien, in een rustig ontwerp dat doet denken aan het ontwerp van het oorspronkelijke model, is het afgewerkt in een model dat geschikt is voor de 20e verjaardag van de geboorte van het merk met een stevige indruk door rode kleur te gebruiken voor één punt , zoals de punt van de tweede hand en de weergave van het ontvangststation direct onder.
Helaas geen automaten…
Prachtige kleur…
Zekers
Zojuist mijn eerste ‘echte’ reparatie zelf uitgevoerd met hulp van @HanDavinci die mij vertelde hoe het moest .
Had een eerste generatie monster gekocht waar een verkeerde kroon op zat. @Voordeligbijdetijd kon er 1 bestellen en kon mij binnen een aantal dagen al een nieuwe versturen met stem etc. Ook hij gaf een aantal waardevolle tips.
Hieronder het resultaat:
PS: De kroon + stem die ik over heb gaat weggegeven worden in het grote gratis topic voor degene die interesse heeft.
Top, dit soort dingetjes zijn niet super moeilijk en erg leuk om zelf te doen altijd