Seiko SQ 100

Hallo,

Laatst werd er een hele mooie Seiko SQ100 geveild via Catwiki (https://veiling.catawiki.nl/kavels/25511537-seiko-sq-100-chronographe-heren-1990-1999?utm_medium=email&utm_campaign=auction_lost_bid&utm_content=_nl_v4&utm_source=BE%20Auction)
Het werd geveild voor 242 euro. Ik bood 160 en toen stopte ik. Mijn vraag is: is die 242 euro een goede prijs voor zo’n horloge?

mvg,

Ivan

1 like

Nee. Een niet courant two tone 7t32 model voor 242 is ongeveer 3x te duur

1 like

Voor de verkoper wel !

1 like

dank je. Nu weet ik hoe ver ik kan gaan bij een volgende keer. Het horloge is misschien niet courant maar ik vind het heel erg mooi.

mvg,

Ivan

Is dit niks voor je? Dit is imo een goeie deal.

1 like

Over smaak valt niet te twisten: ik weet niet of je het complete horloge achter de link van @koekoek van buiten ook mooi vindt. In ieder geval koop je met die 7A38 ontegenzeggelijk veel meer uurwerk dan met de 7T32. :+1: Met 242 tegenover 130 euro wist ik het wel, ervan uitgaand dat de verkoper op UF niet liegt wanneer hij zegt dat alles naar behoren werkt.

Hij liegt in ieder geval niet wanneer hij zegt:

Die 7Axx wurden, anders als ihre Nachfolger 7Txx, auf extreme Langlebigkeit und Wartungsfähigkeit ausgelegt.

1 like

Die 7A38 doet mijn hart niet sneller kloppen:slight_smile:

1 like