Seiko Sumo Zimbe 15 (SPB194J1)

Te koop een unieke Seiko Zimbe. Prachthorloge, maar ik heb iets gezien wat ik graag zou willen hebben (kill you darlings… of zo iets :wink:)
Ik weet dat ik hem in 2023 gekocht heb voor €399, maar deze zijn erg in waarde gestegen. Google maar.
Je vind ook geen speedy’s meer voor €2000.
Ik denk dat ik hem voor een goede prijs aanbied gezien de huidige prijs van de Seiko’s zeker met de 6R35, saffierglas en de gelimiteerde uitgave.

Merk en model: Seiko Sumo Zimbe 15
Diameter: 45mm
Leeftijd: 2021
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): april 2023
Factuur en/of certificaat: niet ingevulde papieren aanwezig
Originele doos en/of eventuele accessoires: compleet met extra rubberen band
Verzendkosten of afgehaald: verzenden op kosten en risico koper, afhalen op neutraal terrein in overleg.
Conditie (krassen, werking etc): gedragen met her en der wat gebruikssporen. Geen grove beschadigingen.
Soort uurwerk en kaliber: 6R35
Vraagprijs: €850

Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.




6 likes

Nog even de link naar de NA van de vorige eigenaar. Die kan veel beter fotograferen dan ik.

Met dit weer gaat hij om de pols, dan is de wijzerplaat echt fantastisch.
Maar geïnteresseerden kunnen altijd een berichtje sturen. We komen er waarschijnlijk wel uit :wink:

1 like

Laatste up met een prijsverlaging naar €750.
Minder gaat het niet worden.
Ik ga ook niet meer uppen, dan gaat hij met de mooie dagen weer aan de pols en ga ik er weer van genieten. Helaas voor hetgeen wat ik op het oog had😢.

2 likes