Yes, goed gezien. Diegene waar hij eigenlijk voor bedoeld was kwam uiteindelijk niet door de strenge doch rechtvaardige Boctok ballotage commissie. Kijk, het kan niet zo zijn dat iedere zelf respecterende aardkloot bewoner zonder meer toch de selecte groep Boctok gebruikers kan toetreden. Achteraf ben ik hier wel blij mee want naast dat de radioroom lekker draagt is het ook nog een beauty om naar te kijken.
Eens Dirk. Ik denk dat mede door de clean bezel, je direct het grote voorbeeld voor je ziet, aan de wand van de radiokamer.
Maar die gaat binnenkort uit de verzameling…
Interessant horloge maar draag 'm nooit. Past gewoon bij geen enkele kleding van mij.
Is dat belangrijk dan? Daar kijk ik echt nooit naar (of het wel matched).
Mijn vrouw vind m niet mooi Ze zegt dan: je hebt nog zoveel andere mooie horloges…
Nee, eerste horloge waar ik op uit ben gekeken. Boeiend verhaal achter het ontwerp…
Tijd voor iets nieuws dan inderdaad. Ik heb zo’n beetje alle varianten in mijn collectie zitten behalve de spierwitte dacht ik.
Heb ergens een foto maar kan die zo snel niet vinden.
edit toch wel
Ik koop er dan kleding bij.
Leuk horloge! Heb helaas te slanke polsen voor deze kast.
wow die zus ziet er ook mooi uit!!! hoe groot is de kans dat we hetzelfde stuk hebben!
Kleuren perfect! Maar ik kijk nog even verder.
Klaar voor Vostok vrijdag… topic tikt bijna de 4000 posts aan.
Oei, de bezel stond niet helemaal uitgelijnd
Dit topic is na het bereiken van de maximumlimiet van 4000 antwoorden automatisch gesloten. Continue discussion at Show hier zowel je CCCP, Sovjet Union als, РОССИЯ, Russia horloge deel VIII (Deel 6).