Ik kocht een paar weken geleden op Ebay een Poljot met vibro-alarm. Eigenlijk een ander merk, Cuernan oid, maar uit de 1e MChZ te Kirova in ieder geval. Mooi elegant klokkie en erg handig zo´n wekker om je arm. Nu kwam ik gisteren exact dezelfde tegen, aangeboden door een Ebaywinkel, met het verhaal dat het horloge uit 1959 stamt en tegen een wel erg hoog bedrag, nl 250 dollar. Dit lijkt me niet te kloppen.
Zijn er leden die me meer over dit horloge kunnen vertellen, wellicht aan de hand van het merk?
Dank je voor de informatie.Het alarm klinkt hetzelfde als de andere Poljot wekkers (heb er meerdere, even vergeleken). Iets feller door het kleine kastje wellicht. Je schatting mbt waarde lijkt me reëel.
Ik zal eerdaags een foto op het forum zetten van mijn wekkers.
Het is een tamelijk schaamteloze kopie van de AS 1475
In de udssr namen ze het niet zo nauw met copyright e.d.
m.b.t de waarde geldt op Ebay steeds weer, overdreven mooi verhaal dichten, hoge prijs vragen en hopen dat iemand erin tuint.
Als je wil weten hoe een bepaalde wekker klinkt moet je met internet explorer de volgende site bezoeken (helaas wordt met andere browsers het geluid niet weergegeven) http://www.armbandwecker.at/