Sinn only (Deel 3)

12 likes

Vrijdag :smiley::smiley::smiley:

15 likes

Freitag :de:

18 likes

Bonjour, mooi horloge die Arktis en mooi dat ie doorgaat naar jouw zoon. Misschien domme opmerking maar heb je geen reserve schakels meer? (waar dus extra schroeven in zitten) Ik heb ook een Sinn met die oude band gehad en daarvan waren de schroeven ook vernaggeld door de vorige eigenaar. Deze is toen, ergens in de corona tijd, bij Sinn hersteld. Toen hadden ze die schroeven dus nog wel.

Groeten
Rutger

Dank je… ja ik liep er al heel lang in mijn hoofd mee die ooit aan m’n zoon over te dragen en nu hij zijn eind-examen had gedaan vond ik mooi moment.

Nee ik heb best grote pols dus gok van niet. De originele doos licht ergens in ons huis maar ik weet niet waar. Uit mijn hoofd zat daar geen reserve schakel meer in.
Zo jammer dan Sinn geen support meer levert hierop. Ik had al op 24Chrono gekeken naar extra schakel maar alleen van een ander model band staan ze erop. Die hebben 1,0mm dikke pennen helaas.

1 like

Iemand hier die deze heeft?



Ben er wel gecharmeerd van…

2 likes

@Locobono heeft de zalmkleurige.

1 like

Wie pakt die 356 deal op marktplaats?

2 likes

Thanks!

Ik zocht een allrounder, naast mijn vintage verzameling, die onder andere tegen een [quote=“Hans3, post:2201, topic:474613”]
flinke regenbui
[/quote]
kan :face_with_diagonal_mouth:
En met dank aan @obi-wan-mtb kan ik nu melden: Mission accomplished !

17 likes

Topper hoor, die EZM2!
Veel draag plezier!

1 like

Proficiat met deze EZM2! Geweldige Sinn :grinning:

1 like


Goedemorgen Sinn fans!

14 likes

Nog gelukt om een schroefje te vinden?
Wellicht dat Esslinger kan helpen?

1 like

Vanaf vandaag mag ik hier ook weer meedoen. Deze middag op een advertentie op het Uhrforum gereageerd, en nu om de pols.

Na de witte nu een antraciet 104.

16 likes

14 likes

Ik was via eBay al bezig een reserve schakel te kopen met een schroefje erin.
Nu zei de verkoper ik heb vorige week nog een losse schroef besteld bij Sinn.
Dus hij ging voor mij informeren en jawel je kon gewoon nog een schroefje krijgen. Ik heb toen Sinn weer opgebeld met de vraag hoe het nu zit en wat blijkt: je kunt niet 6 schroefjes bestellen maar wel 2. Dus gelijk gedaan en kreeg net de offerte.
5€ per schroefje. Dus gelijk besteld. Nu wachten en dan even bij een horloge maker netjes pas laten maken.
Ik ben weer helemaal blij.
Maar wat een grap dat ze dit niet de eerste keer aanbood. Logica bij Sinn.

4 likes

Is dat een 556 zonder datum?

Zo ja, wist niet dat die bestond in het zwart.

Dit is de MoP :smile:



In bepaalde omstandigheden lijkt het bijna zwart inderdaad. Blijft gaaf!

11 likes