Speedmaster only II

10 likes

Oh man. Dit is een prachtig horloge! Die nato gaat hem echt degraderen. Lekker op staal laten!

Mooi. :sunglasses::+1:

Helemaal eens. Zelfs als de UncleSeiko beter afgewerkt is. Is bij mij ook een dingetje. Ik schaam me nog dat ik ooit een (vrijwel zeker) imitatie gesp (tientje - dus…) aan mijn (alweer een tijdje gestolen) 1601 DJ heb gezet. :no_mouth:

Het is ook niet omdat iemand anders misschien zou zien dat er geen Omega-symbool op de gesp staat. Niemand ziet dat. Maar je ziet het zelf elke keer dat je 'm omdoet.

2 likes

Lekker hoor.

1 like

Nipt. :wink::stuck_out_tongue_winking_eye:

Het is en blijft een klassieker en een bandenverslinder.

7 likes

Ik vond dat geen verkeerd banden hoor, op die Tokyo’s.

Maar te allen tijde staal boven NATO :grin:

Opzich is de band prima, de Tokio heeft ook n easyglide… Maar de endlink is veels te lomp wat mij betreft. :grin:

Hier een variant

18 likes

Na een paar jaar geen speedy te hebben gehad is er weer een terug op het honk👌

21 likes

17 likes

23 likes

Precies! En nee dit zijn 1171’s :wink:

7 likes

Welke is de bovenste? :innocent:

Met heel veel dank aan Watchstick_81 voor de tip om een Speedmaster Apollo 11 50th Anniversary schakelband (ref. 020STZ011626) op een Moonwatch Professional 311.30.42.30.01.005 te monteren. Beste update voor mijn Speedy ooit… :slight_smile:

9 likes

Waar heb je deze gekocht? Gewoon bij de AD?

18 likes

Heimwee. Heb je er nu een andere bracelet op?

Archief plaatje

9 likes

Ik heb alleen deze bracelet.

Die heimwee begrijp ik wel, blij dat ik er weer eentje heb.

2 likes