Na wat kleine krasjes op het glas toch maar voor het eerst Polywatch geprobeerd. En voilà! Werkt super! Sexy plexi weer netjes
Ik wrijf mijn horloge even zachtjes op na een dag dragen. Hoor ik iets op de vloer vallen.
Komt de bovenste pusher er gewoon af. Wat is dit voor onzin zeg… …ding is ruim 2 jaar oud. Vanavond maar de boel openen, werkje er uit, en de boel weer van binnenuit vastschroeven; MET Loctite, en de andere meteen ook checken.
Giga mazzel dat dit thuis gebeurt en ik niet opeens zie dat-ie weg is.
Het is me wel het maandagochtendexemplaar ook hoor.
Is zo te zien echt alleen losgekomen en niet afgebroken.
Heb je de band ooit wel eens gewassen?
Als mijn vrouw dit zou zien…
Ah ja! Ik zie het nu ook op de foto ziet t er wel heel ernstig uit… In t echt valt t wel mee hoor… Heb m wel meteen gereinigd
Heel tof om te zien, los van de aanleiding natuurlijk 🫣
Stiekem wel een beetje jaloers op je kunde en geduld. Sinds kort volg ik een paar hobbyisten van horlogemakers op YouTube, blijft mooi om te zien
En dat ging dan naar de maan destijds…
Ik snap het ook niet echt…
…in de periode dat ik hem kocht waren er wel veel QC-issues. Maar ik vraag me af of dit inmiddels beter is… Heb wel meer zelf verbeterd/gefixt aan het horloge, zelfs in de garantie. Alles liever dan dat-ie naar Swatch terug gaat.
Toch kwalijk… Bij n product dat zo veel geld moet kosten mag je toch tenminste goede kwaliteit verwachten… Ik heb overigens zelf t probleem met mijn speedmaster dat ie ongeveer 10-15 seconden per dag voor loopt… op zich binnen de marge voor mechanische horloges maar toch stoor ik me er soms aan… Volgens de juwelier zou ik me echter pas zorgen moeten maken als ie achter gaat lopen hij kwam met een verhaal dat bij nieuwe horloges de veer altijd wat te strak zou staan zodat ie in de loop van de tijd steeds beter gaat lopen… Klinkt als n zwamverhaal (en bovendien is de mijne al van 2005)… maar ach… Wat weet ik er nou van… Iemand dezelfde ervaringen met zijn horloge? Overigens heb ik nogal wat mensen gesproken die is Breitling en Rolex droegen met dezelfde ervaring (loopt wat achter of voor)…
Ik heb al teveel dure (nou ja, wat is duur - tot plm. 15K handelswaarde) horloges geserviced om redelijk gedesillusioneerd te zijn. We worden echt allemaal belazerd hoor. Voor mij is elk horloge een hoopje messing, staal, plastic en/of saffier; de verkoopwaarde is voor een groot deel windhandel.
Een horloge uit 2005 moet inmiddels al wel een keer een goede onderhoudsbeurt hebben gehad, anders is het voorlopen mogelijk deel van het gebrek aan aandacht.
Van dat soort banden en alle meuk er tussen word ik ook nooit blij. Zijn vaak dameshorloges trouwens, die zijn doorgaans de ergste.
Ja ik zou m ook eens moeten laten servicen… duurt alleen 8 weken begreep ik…
We hebben een behoorlijk actief forumlid die Omega-gecertificeerd is. Ik PB je even.
Dat kun je wel stellen! Of wist Omega dat je wel van een uitdaging houdt en de kennis in huis hebt?
Mooi opgelost! Ik dacht dat je ‘m al langer had dan 2 jaar.
Mooi! Ook nog gehad naast de speedy pro
Speedmaster Mk 4 1973
Den Hool single malt 2011
Gaat fijn samen