Squale 1545 20 Atmos MK2

Wegens (voorlopige) beëindiging van de horloge hobby verkoop ik mijn gave Squale 1545. Het horloge is een jaar oud en heb er echt van genoten, maar ik draag toch alleen maar mijn g-shock.

Merk en model: Squale 1545
Diameter: 40mm
Leeftijd: 1 jaar
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): 1 jaar (nieuw gekocht)
Factuur en/of certificaat: Alles aanwezig
Originele doos en/of eventuele accessoires: Alles aanwezig
Verzendkosten of afgehaald in regio: Verzenden 10 euro aangetekend, ophalen onder genot van koude Hertog Jan in Drunen.
Conditie (krassen, werking etc): Erg netjes, niks lelijks. Zie fotos.
Soort uurwerk en kaliber: Eta of Sellita
Vraagprijs: 525 euro.

Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb. Check.




Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).

Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.

7 likes