Een tijdje geleden heb ik al eens iets geschreven over de Squale die opnieuw wordt uitgebracht door… Squale in Italië. Een forumlid op het forum van Alistair Gibbons in GB heeft er eentje aangeschaft en in een posting vergelijkt hij de Squale met een illuster neefje: de Blancpain Bund. Een collega van hem blijkt de BP te bezitten, dus een vergelijking is makkelijk te maken.
Een BP heeft een A.Schild/Tornek Rayville uurwerk, de Squale een ETA (natuurlijk)
Even ter herinnnering of voor degenen die de posting hebben gemist: het gaat om http://www.squale.ch/ en het horloge is de 1521-026A
Menno
Hieronder de foto’s van de poster. Je ziet overeenkomsten en verschillen. De Squale komt er goed bij weg vind ik! Ik zou alleen de minutenwijzer graag nog wat breder zien, maar dat ik persoonlijk, natuurlijk.