Inderdaad erg gaaf die 1521! De ultieme klik bleef echter uit met diverse modellen. Mijn blauwe COSC komt alleen in de zomer tevoorschijn. Met een korte broek en zonnetje komt die het beste tot zijn recht.
Maar met de 1521 UCB ben ik hooked!! Zo gaaf vind ik die!
Twee dagen met de UCB, werkelijk een prachtige 1521!
Maar … ik voel ‘m niet en dat vind ik héél erg vervelend. Ik had me ontzettend op dit horloge verheugd! Op de foto’s ziet ‘ie werkelijk waanzinnig uit, in het echt ook maar op de pols: geen klik.
Zou het dan toch door die ‘saaie’ duikring komen? Eerlijk gezegd weet ik het niet. Het is in alle opzichten een prachtige horloge, de minutenwijzer springt eruit door het felle oranje. De wijzerplaatopbouw, het logo en alle details. Dit is werkelijk een fantastisch uitgevoerde knipoog naar de ouwe Blancpain 50F. Ik heb er eigenlijk helemaal niks op aan te merken …
Heeft Doxa mij dan definitief uit het Squalekamp gedrukt? Ik hoop van niet!
Voor nu kijk ik het nog even een paar dagen aan maar mijzelf kennende gaat dit niet heel erg lang duren. Al was het maar omdat ik hem ook nieuw wil houden zodat ik iemand anders er een plezier mee kan doen. Maar goed, dat moment is nog niet gekomen.
Ik zou er trouwens wel een foto van willen plaatsen, maar helaas ben ik net als de rest met handen en voeten gebonden en allerlei trucjes via sites waar je foto’s kan hosten, daar heb ik nu geen zin in.
Oei Remco, Tja ik heb dat ook eens ondervonden met de aanschaf van de Squale diver down
Echt een horloge waar ik helemaal weg van was maar helaas geen klik mee kreeg.
Nu alweer vele horloges later denk ik wel mijn ideale duo te hebben met de Submariner en een horloge waar ik aan twijfelde om te kopen. Een quartz nog wel waar ik eigenlijk niet echt liefhebber van ben.
Maar welke toch echt bij me past.
CWC Ti300 Titanium 5 Quartz Divers Watch CWC Ti300 Titanium 5 Quartz Divers Watch
Heb het maar via deze link moeten doen omdat ik geen zin heb in moeilijk gedoe met de foto’s
Okkiedokie, het fotogedoe is weer opgelost en aldus plaats ik alsnog met trots (… heus wel! ) wat surrogaat uitpakfoto’s. Alsof ik 'm net heb uitgepakt.