Hoi!
Imo is de Super Squale alleen mooi op de BOR.
Ik heb 2 suede bandjes in aantocht, ben benieuwd of die wat zijn. Maar ik vind de BoR top en toch al vaak een voorkeur voor staal dus denk dat hij daar vooral op zal blijven
Ik heb problemen met de bezel van mijn Squale 1521 polished. Soms is er geen beweging in te krijgen. En dan ineens weer wel, maar niet heel soepel.
Herkenbaar?
En heeft iemand tips op het op te lossen?
Misschien zit er vuil onder. Heb je de boel al afgespoeld met een lauw sopje…
Anders zou ik er even mee bij een juwelier naar binnen lopen, die schroeven hem zo los voor je en kunnen even kijken of de veer wellicht stuk is of iets anders. Mijn ervaring met de schroefjes in de bezel is dat ze boterzacht zijn, dus ga alleen zelf klooien als je weet wat je doet én met een goed schroevendraaiertje. Anders vernaggel je de boel.
Hoe je de bezel eraf haalt zie je in een filmpje wat ik eerder geplaatst heb (vanaf minuut 6):
Hey thanks man! Alles in je bericht zegt mij om niet zelf te gaan klooien dus das een goede tip Ik ga er inderdaad wel ff mee naar de juwelier. Hij zit soms echt muurvast, bizar
Heerlijk, een tropic! En het staat nog goed ook!
Jaa mooi!
Lengte is volgens mij ook niet slecht,
Ik heb dunne polsen dus ze zijn al snel te lang.
Deze vind ik niet verkeerd:
Lijkt inderdaad goed te zitten , mooi op lengte zo
Lengte is prima!
Is dit een originele Squale of wat?
Is een Fuerman?
Komt uit het blauwe gedeelte
Lekker man die oranje set
Lekker blijven ook, gewoon houden die Squale! Veel te mooi