Staudt Only

Ook mooi in de trein

16 likes

Inderdaad, klopt helemaal Arjen. Net zo mooi in de trein als in de auto, in het vliegtuig op de fiets en op de boot.

Kortom: overal heel mooi. :wink:

3 likes

Jij kan het weten en Ed binnenkort ook :+1:t2:

3 likes

Misschien een keer een GGTG (Guilloche Get ToGether) organiseren?

5 likes

Heel tof idee Nick. Zijn er stiekem wellicht meer op het forum dan wij nú aannemen

3 likes

Ik heb er ooit een Guilloche Topic voor aangemaakt.

2 likes

Staudt met een lentekleurtje

10 likes

Bij Staudt geweest😊

Vorig jaar kocht ik mijn Staudt Praeludium bij een juwelier in de buurt, ik had hem al enkele keren in de etalage zien liggen en ook al eens gepast. Op de wijzerplaat staat nog “Praeludium” en mede daarom wilde ik deze graag, omdat ik m’n leven lang al Praeludiums kan spelen😊.

Op de lastste modellen. staat er, als ik het goed heb, “Chronometrie” op, ook mooi natuurlijk.

Omdat het horloge daar al een aardige tijd had gelegen boden ze mij een passende korting, dus kocht ik hem met het voornemen om hem bijStaudt te laten servicen.

Afgelopen woensdag heb ik hem weer opgehaald en zoals altijd hartelijk en enthousiast ontvangen bij Yvo Staudt met lekkere koffie met bonbons.

Yvo is behalve horloge fabrikant ook collega musicus, er is dus gespreksstof ten overvloede.

In het Staudt pand in Ootmarsum zijn veel mooie horloges te zien, een evt. volgende Staudt in de toekomst haal, ik dan natuurlijk in Ootmarsum, 28 km van mij vandaan.

17 likes

Weer helemaal fris en fruitig?

2 likes

Later vandaag als ik PostNl mag vertrouwen!

3 likes

Wordt een eerste mei om nooit te vergeten Ed :grin:

1 like

Ik hoop het! Maar ik verwacht stiekem wat vertraging; pakket staat alleen nog maar op “Ontvangen door PostNl”.

Maar vandaag ook een Speedy en de VPC wegbrengen en een GS Shunbun ophalen en, mocht het tussendoor lukken, even naar Oudewater om Holthinrichs te passen. Dus qua hobby’en loopt het lekker door.

3 likes

Lieve hemel. Jij duikt vol in de hobby vandaag.

2 likes

Gefeliciteerd, prachtige aanwinst, eergisteren nog zo een in Ootmarsum gezien👍🏻.

Mijn vrouw vindt dat de mooiste Staudt, dat werkt later voordelig voor mij😊.

3 likes

:point_up_2:jouw vrouw heeft smaak Hans





Wanneer volgt het NA topic :wink:

12 likes

Binnen!

Echt heel mooi :heart_eyes:

12 likes

Tóch nog gelukt vandaag. Gefeliciteerd met dit bijzondere pronkstuk! :ok_hand:

3 likes

Deze horloges blijven echt zo mooi.

Volgens mij heeft Staudt zijn website bijgewerkt. Gisteren stonden veel modellen op sold out en nu staan ze er weer. En meer. Prachtig deze 38mm versie! :star_struck:

De prijzen zijn helaas ook wat verhoogd :upside_down_face:

8 likes

Druk, druk, druk :sweat_smile:

Gefeliciteerd Ed :ok_hand:

2 likes

Thanks! Oudewater heb ik niet gehaald hoor!

2 likes