Sub-modden

Zat voor een collega het op het web wat te struinen naar duikers,toen ik weer eens op de site van Helenarou(sub-hommages) stuitte.
Over de looks van de horloges zal ik het maar niet hebben,daar is al veel over gesproken.
Wat mij aan het denken bracht, vindt de kast(met saffier) en de bezel(ceramisch) eigenlijk wel cool,eigenlijk zoals een duiker hoort te zijn.
ETA uurwerk erin,plongeur wijzers, maar niet met deze dails.
Blauw ,groen wat zou nog meer bij die zwarte bezel passen?

gr Ron

Euh??

:sunglasses:

Begrijp je niet,::o

Borrel van je werk gehad?:)-D

Oke, linkje erbij:
http://cgi.ebay.com/SUBMARINER-WATCH-CASE-CERAMIC-BEZEL-HAND-DAIL-ETA-2824-/320574536932?pt=Wristwatches

kijk alleen naar de kast zónder de dial,totaal andere dial maar met plongeur wijzers(heb nog een setje plongeurs liggen n.l)
ETA werkje erin 2824 of 2836.
Iets duidelijker?

gr Ron

Je zit natuurlijk wel tegen dat foeileleke datumloupje aan te kijken.:S

Ze hebben ook een model zonder loepje en hij kan er ook af.
(sorry dat ik het linkje vergeten was)

gr Ron

Is wel wat leuks van te maken! De band is niet verkeerd,mooie sluiting en solid links.

Geeft niet komt vaker voor naarmate we ouder worden toch;)

GR harb

bikerplus Schreef:

Ze hebben ook een model zonder loepje en hij kan
er ook af.
(sorry dat ik het linkje vergeten was)

gr Ron

Als ik puur naar de kast en band kijk ziet dat er goed uit, wil alleen niet die (hommage )dial erin.
Wil iets samenstellen wat niet ‘op die’ lijkt , niet voor de verkoop,maar gewoon een fun klok met een ETA werk erin voor mezelf.
Moet alleen nog een idee hebben voor de dial.
Heb een setje plongeurs (wit/gifgroen) voor ETA en een dial voor ETA 2836 maar die heeft een tachyring dat past niet op een duiker denk ik.

gr Ron

harb Schreef:

Geeft niet komt vaker voor naarmate we ouder
worden toch;)

GR harb

Ik weet het.

gr Ron

Wat dacht je van een explorer dial er in. Ik zie nl de laatste tijd die combi wel vaker, en vind hem wel leuk. Maar ik weet niet of het wel 'duiker’genoeg is.

Groeten,

Martin

Da’s ook wel een mooie dial(tu)
Heb je ook een link?

gr Ron

bikerplus Schreef:

Da’s ook wel een mooie dial(tu)
Heb je ook een link?

gr Ron

Het is deze, http://cgi.ebay.nl/Sterile-Explorer-Watch-Dial-for-DIY-Project-/390201091032?pt=LH_DefaultDomain_0 mar die zijn voor DG2813, of andere miyota compatible uurwerken. Ik kan me niet voorstellen dat niet iemand deze maakt voor ETA’s. Worst case knip je de pootjes eraf :slight_smile:

Groeten,

Martin