TK: Erebus Ascent - Purple Helix 39mm

Erebus Ascent purple helix in 39mm, overgenomen van een forumlid maar krijgt te weinig tijd om de pols.
J Style bracelet. Nog in de garantie.
Is gedragen maar heeft geen grote beschadigingen. Op de laatste foto heb ik de krassen zo lelijk mogelijk in beeld gebracht, in werkelijkheid stukken minder zichtbaar.

Het verplichte (!) rijtje:
Te koop en/of te ruil (doorhalen wat niet van toepassing is, ruilwaarde verplicht!):

Merk en model: Erebus Ascent Purple Helix
Diameter: 39mm
Leeftijd: 15/9/2024
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): 10/24
Factuur en/of certificaat: garantiekaart
Originele doos en/of eventuele accessoires: doos,doekje,schroevendraaier
Verzendkosten of afgehaald in regio: kan beide ophalen Purmerend/Amsterdam
Conditie (krassen, werking etc): 8/10 lichte krassen op de sluiting
Soort uurwerk en kaliber: automatisch Miyota 9015
Vraagprijs: €350

Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.

Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.







5 likes