Te koop, geen ruil svp
Merk en model: Lip T24 Churchill 671270
Diameter: 35 x 24 mm
Leeftijd: september 2024
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): maart 2026
Factuur en/of certificaat: Compleet maar zonder factuur
Originele doos en/of eventuele accessoires: Compleet
Verzendkosten of afgehaald in regio: Kan beide
Conditie (krassen, werking etc): Licht gebruikte staat. Wat microkratjes op de kast maar vrijwel onzichtbaar. Band vrijwel ongedragen
Soort uurwerk en kaliber: Quartz Miyota 1L40
Vraagprijs: EUR 130,-
Vrijwel iedereen wil graag een rechthoekig horloge proberen. Ik dus ook. Mooi horloge en prettige maat maar toch niets voor mij. Recent overgenomen op het forum
Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.
Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.






