Omega Seamaster Planet Ocean te koop.
De MOOISTE PO die Omega ooit heeft gemaakt ![]()
Twee jaar geleden overgenomen van een bekend forumlid.
Maar… Ik ga over op Cartier, dus deze mag door.
Met deze om je pols fiets je de complimenten zo naar binnen.
Wat je niet krijgt: originele doos, papieren, etc.
Wat je wel krijgt:
- Een extra originele rubberen PO strap (nooit gedragen, want de stalen band is beter),
- Een chrono certificate, en een uitlezing van mei 2024 waaruit blijkt dat hij 1,5s per dag afwijkt. Voor de duidelijkheid: een horloge dat exact op tijd loopt heeft geen enkel effect op het wel/niet op tijd komen.
- 4.5 schakels, ik gebruik ze niet eens allemaal voor m’n relatief grote polsen.
Het verplichte (!) rijtje:
- Merk en model: Omega Seamaster Planet Ocean 2201.50.00
- Diameter: 42mm
- Leeftijd: onbekend (introductie van het model was in 2005)
- Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): april 2024 via forumlid
- Factuur en/of certificaat: Chrono certificate pasje
- Originele doos en/of eventuele accessoires: schakels, extra originele rubber PO strap!
- Verzendkosten of afgehaald in regio: F2F Amsterdam e.o.
- Conditie (krassen, werking etc): gezien de leeftijd van het horloge (2005-2012) in zeer goede staat, AR coating ook in goede staat, zie foto’s.
- Soort uurwerk en kaliber: Omega cal 2500
- Vraagprijs: 3300
Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.
Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.
Interesse? Let me know. Ik sta open voor inruil met cashup van mijn kant voor een Cartier Santos Galbee etc.












