Te koop aangeboden is een heel goed horloge van Orient Star. Kortgeleden op het forum overgenomen en op papier en om de pols klopt alles. Maar zoals enkelen al terecht vroegen in mijn NA topic, de concurrentie is te groot gezien mijn andere Japanse horloges.
Voor het geld kan je geen beter Japans horloge vinden. De kast, de band, de wijzerplaat, de indices, het saffierglas, noem maar op. Dit is gewoon heel goed gemaakt.
Merk en model: Orient Star Contemporary Date RE-AU0006S
Diameter: 38,5mm, draagt iets groter.
Leeftijd: 9 maanden
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): mei 2026
Factuur en/of certificaat: garantiepas
Originele doos en/of eventuele accessoires: compleet
Verzendkosten of afgehaald in regio: in overleg
Conditie (krassen, werking etc): nieuwstaat
Soort uurwerk en kaliber: Orient F6N43 automaat
Vraagprijs: €335
Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.
Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.







