TK: Oris 65 “crazy numerals” anniversary edition

Ik verkoop mijn Oris 65. Ik heb er een zwak voor en ik blijf het een prachtige heruitgave vinden, maar hij komt niet vaak meer aan de beurt.

Hij is wat gedragen en heeft een krasje op brushing van de lug linksboven en opzij van de lug rechtsonder. Verder de klassieke veegjes op de gepolijste delen en krasjes op de caseback (65’s krassen als gek op de achterkant om de een of andere reden :sweat_smile:).

Ik heb hem altijd op de tropic gedragen, de stalen band is helemaal nieuw. Enkel op maat gezet door Oris zelf.

Het verplichte (!) rijtje:
Te koop en/of te ruil (doorhalen wat niet van toepassing is, ruilwaarde verplicht!):

Merk en model: Oris 65 anniversary edition
Diameter: 40mm
Leeftijd: januari 2025
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): januari 2025
Factuur en/of certificaat: garantiekaart
Originele doos en/of eventuele accessoires: full set en extra rubber tropic band
Verzendkosten of afgehaald in regio: verzekerde verzending via BPost met tracering
Conditie (krassen, werking etc): goed, licht gedragen
Soort uurwerk en kaliber: Oris 733-01 (Sellita sw200-1 no date)
Vraagprijs: nieuwprijs 2250 euro en 145 voor de tropic, mag weg voor 1500 euro beide banden incl verzending
Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.

Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.










20 likes