TK: Rolex Datejust 41 126333 tt jubilee champagne fullset + Tempus onderhoud

Zet in de topictitel het merk en het type.
Verwijzingen naar merken of types waar het horloge op lijkt, zijn niet toegestaan en worden verwijderd.

Het verplichte (!) rijtje:
Te koop en/of te ruil (doorhalen wat niet van toepassing is, ruilwaarde verplicht!):

Merk en model: Rolex Datejust 41 126333
Diameter: 41mm
Leeftijd: 2018
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): februari 2018
Factuur en/of certificaat: Ja, factuur aanwezig + Rolex kaart
Originele doos en/of eventuele accessoires: Met originele doos, beide tags
Verzendkosten of afgehaald: Afhalen
Conditie (krassen, werking etc): puntgaaf en zo goed als nieuw, komt met een volledige revisie + met polijsten.
Soort uurwerk en kaliber: 3235
Vraagprijs: 13.000 euro
Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.

Horloge heb ik in februari 2018 gekocht en is zo nu en dan gedragen en omdat hij nauwelijks meer gedragen werd heb ik besloten de horloge te koop te zetten. De horloge komt uit 2018 en ik koop en verkoop graag dingen die in perfecte staat zijn vandaar dat ik de horloge bij Tempus afgelopen maand voor onderhoud heb gebracht met een polijstbeurt zodat de horloge weer helemaal als nieuw is. De horloge is full set incl witte tag.

Inruil is mogelijk met Rolex Daytona 126503, 126515ln, 126518ln dd40 geelgoud of rose, GMT II 126713GRNR

Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.







15 likes