Te koop: Seiko Alpinist SPB507J1
Reden verkoop: Ik was voornemens de Alpinist als dagelijkse horloge te gaan dragen, maar er is een ander horloge voor in de plaats gekomen. Uiteraard zonde indien deze iconische Seiko met mooie lume, uniek design, “Alpinist” geschreven op de wijzerplaat en 20ATM bestendige kast, in de kast blijft liggen. Mag daarom naar een nieuwe eigenaar.
Diameter: 39,5mm
Leeftijd: december 2025
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): Recent
Factuur en/of certificaat: Compleet
Originele doos en/of eventuele accessoires: Compleet + een hele mooie extra stalen band (Strapcode, model Asteroid)
Verzendkosten of afgehaald in regio: In overleg
Conditie (krassen, werking etc): In mooie staat, geen butsen of krassen.
Soort uurwerk en kaliber: 6R55 (72 uur p.r.)
Vraagprijs: €725
Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.
Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan en hiermee blokkeert u de advertentie(!).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.




