TK/TR Grand Seiko Skyflake

Te koop en/of te ruil is mijn Grand Seiko Skyflake. Ik vind 'm betoverend maar draag 'm de laatste tijd te weinig

Merk en model: Grand Seiko Skyflake
Diameter: 40mm
Leeftijd: Feb 2023
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): Juni 2025
Factuur en/of certificaat: Full Set
Verzendkosten of afgehaald: Kan beide, verzending op het bekende risico van de koper. Ophalen in de regio Utrecht. Kan je eventueel tegemoed rijden, max 45 minuten.
Conditie (krassen, werking etc): Gedragen maar erg goed. Meest opvallend zijn wat bandenwisselsporen aan de binnenkant van de lug en een miniem veegje op 5.
Soort uurwerk en kaliber: Springdrive
Vraagprijs: 4000 Eur. Sta open voor ruil maar ben daar in wel lastig met hoofdletter L. Duidelijke voorkeur voor A merken.

Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.

Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.

34 likes

Toch maar eens een voorzichtig upje. Die wijzerplaat is echt zo mooi…

Kijk nou, zojuist uit de losse pols geschoten zonder bewerking… :heart_eyes:


11 likes