Het verplichte (!) rijtje: Tijdens het opruimen kwam ik deze ongebruikte V.O.S.T. Germany tegen, volledig nieuw in doos. Vroeger helemaal mijn ding, maar tegenwoordig niet meer.
Het horloge heeft een roestvrijstalen kast met saffierglas en een geschroefde kroon. Het is uitgerust met een hoogwaardig Zwitsers ISA 8171/202 quartz-kaliber met stopfunctie tot 30 minuten en datumweergave. Ditzelfde uurwerk wordt ook gebruikt door Maurice Lacroix.
Merk: V.O.S.T. Germany
Model: V100.001.CS.SS.M.B
Diameter: 44
Leeftijd: 2022
Datum waarop het in mijn bezit is gekomen(maand/jaar): Januari 2022
Factuur en/of certificaat: Ja
Originele doos en/of eventuele accessoires: Ja
Verzendkosten of afgehaald in regio: beide mogelijk en bespreekbaar, verzend kosten koper
Conditie (krassen, werking etc): Nieuw 100%
Soort uurwerk en kaliber: Zwitsers Quartz ISA8171/202
Vraagprijs: 140
Ik verklaar hierbij dat mijn vraagprijs niet hoger is dan hetgeen ik er zelf voor heb betaald danwel waar ik het voor heb ingeruild, als ik het horloge minder dan 6 maanden in bezit heb.
Hierna volgt een aantal recente foto’s van het daadwerkelijke object. Indien u interesse heeft, klik dan linksboven op mijn gebruikersnaam en stuur mij een bericht. Reageren als antwoord op deze advertentie is helaas niet toegestaan (en reageren, de tekst of titel wijzigen mag ik zelf ook slechts om de andere dag).
Na verkoop van het item wordt de advertentie gearchiveerd.
Om de pols ![]()
Horloge ![]()











